چگونه وب سایت های بازاریابی شبکه ای را یکپارچه مدیریت کنیم؟


طی سال های اخیر با وجود شرکت های متعددی که در حوزه طراحی وب سایت خصوصا بازاریابی شبکه ای فعالیت می کنند همچنان خلائی در بازار وجود دارد که پاسخگوی کامل نیازهای شرکت های بازاریابی شبکه ای نبوده است. ما در نرم افزار سپهر گستر با توجه به کسب تجربه های فراوان در این حوزه بسته نرم افزاری را به صورت تخصصی جهت استفاده در شرکت های دارای مجوز فروش کالا به صورت شبکه ای به شکل ویژه ای طراحی و تولید کرده ایم.
نسخه اولیه این نرم افزار که در سال ٩4 روانه بازار شد، مورد توجه چندین شرکت فعال قرار گرفت. در حال حاضر نسخه سوم این نرم افزار به صورت کاملا تحت وب تهیه و تولید شده است و زیرساختی را در آن فراهم کرده ایم که به صورت کاملا حرفه ای سیستم های مدیریتی را در اختیار مدیران قرار می دهد. این زیرساخت ها شامل بخش های مربوط به حسابداری و انبارداری و به صورت تخصصی crm یا مدیریت ارتباط با مشتریان می باشد. هر یک از این مجموعه ها شامل زیر مجموعه هایی می شود که به صورت مستقل و با هماهنگی یکدیگر قادر به فعالیت می باشند. در تولید این نرم افزار اصل یکپارچگی و سهولت استفاده از آن در اولویت اول قرار دارد.
اتوماسیون سازی فرایندها در انبار به نوعی یکی از پرکاربردترین واحدها در فروشگاه های بازاریابی شبکه ای است. ورود و خروج کالا، مرجوعی کالا و گزارش های مرتبط با آن ها بسیار کاربردیست. بخش هایی از تعریف اولیه کالا و مشخصات محصولات به صورت ریز قابل تعریف و تنظیم می باشد. این مشخصات به خریداران برای انتخاب سریع تر و راحت تر کمک می کند.
 همواره وب سایت ها در تلاش هستند تا خدمات خود را به صورت سهل و آسان در اختیار مصرف کنندگان خود قرار دهند به طور مثال دیجی کالا یکی از آن دسته فروشگاه های موفقی است که پلتفرم های بسیار گسترده ای را برای راحتی کاربران خود تهیه و طراحی کرده است. این پلتفرم ها در سطوح مختلف از بخش مدیریتی گرفته تا مالی به صورت واحد در یک سیستم در حال فعالیت هستند که همه این امکانات به منظور ارائه خدمات سریع و هوشمند ایجاد شده اند.

تیم طراحی و تولید سپهر گستر با کسب تجارب مختلف طی چند سال گذشته تا به امروز واحد تحقیق و توسعه خود را روز به روز کامل تر و جامع تر هدایت و اداره کرده است تا اینکه بتواند محصول بومی و هماهنگ شده با نیازهای داخلی ایجاد نماید.
ساختارهایی که همیشه برای فروشگاهها چالش برانگیز بوده است را می توان به عدم یكپارچگی نرم افزارهای حسابداری تحت ویندوز با فروشگاه ها دانست. فروشگاه های آنلاین خصوصا بازاریابی شبکه ای می توانند روزانه هزاران خرید داشته باشند که در صورت عدم ارائه خدمات خوب از طرف نرم افزار دوم، دچار اشکال اساسی می شوند. منظور از نرم افزار دوم سرویس هایی می باشند که به صورت وب سرویس به وب سایتها متصل می شوند و عملکرد آنها در حیات و کارایی وب سایت فروشگاهی ما بسیار تاثیرگذار است. ما برای حل این معضل ها اقدام به طراحی سیستم هایی کرده ایم که در یک پنل مدیریتی و با سرعت بسیار بالا و بدون وابستگی به نرم افزارهای خارجی فعالیت خود را انجام دهد.
گرافیک وب سایت ها نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. روش های طراحی وب سایت بسیار تغییر کرده است و فروشگاه هایی که از خدمات نرم افزاری اپن سورس مانند وردپرس، جوملا یا مجنتو استفاده می کنند پاسخ خوبی از آن نخواهند گرفت، خصوصا اینکه آن را در بازاریابی شبکه ای استفاده کنند که عملا این کار غیر ممکن می شود. طراحی گرافیکی وب سایت ها با استفاده از فریم ورک های مشهوری مانند بوت استرپ بسیار کار را ساده و کاربردی می کند به گونه ای که هزینه های طراحی و تولید کاهش پیدا کرده و زمان بهره برداری و رسیدن به موفقیت بسیار کوتاه می شود. فریم ورک های جدیدی که در طراحی و توسعه وب استفاده می شوند خوشبختانه مورد توجه جامعه جهانی برنامه نویسان قرار گرفته اند و ده ها سال از عمر آنها می گذرد. این فریم ورک ها در تیم هایی با تجربه و در سطوح مختلف به کار گرفته و بسیار توانمند در اختیار سایر توسعه دهندگان قرار داده شده اند.
استفاده از فریم ورک ها به معنای استفاده از قالب های آماده نیست. گرچه قالب های آماده نیز توسط طراحان حرفه ای ایجاد شده اند اما به دلیل اینکه به صورت تخصصی برای کسب و کار شما طراحی و تولید نشده است معمولاً خوب از آب در نمی آیند. توصیه ی ما همیشه استفاده از فریم ورک های اختصاصی است تا سنگ بنای کسب و کار و هدف خود را محکم تر و قابل گسترش پایه گذاری نمایید تا بعد ها و با گسترده تر شدن کسب و کارتان با محدودیت هایی که ممکن است به دلیل وب سایت تان و روش های طراحی آن در گذشته ایجاد شوند، مواجه نشوید. بهتر است دور اندیش و آینده نگر باشیم و گول ضرب المثل  "چو فردا شود، فکر فردا کنیم" را نخوریم.

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید

مطالب مرتبط

ممکن است این مطالب به شما کمک کند...

 طراحی سایت بازاریابی شبکه ای
طراحی سایت بازاریابی شبکه ای

طراحی سایت بازاریابی شبکه ای و برنامه نویسی انواع پلن های بازاریابی شبکه ای یا چند سطحی

 طراحی وب سایت بازاریابی شبکه ای باورس
طراحی وب سایت بازاریابی شبکه ای باورس

طراحی سایت بازاریابی شبکه ای شرکت باورس در وبینه انجام شد . این وب سایت با امکانات بیشتر و ...

 موارد مهم طراحی سایت بازاریابی شبکه
موارد مهم طراحی سایت بازاریابی شبکه

موارد مهم طراحی سایت بازاریابی شبکه کدامند و اگر تصمیم دارید سایت شرکت بازاریابی شبکه ای خ ...

 برنامه نویسی بازاریابی شبکه ای
برنامه نویسی بازاریابی شبکه ای

برنامه نویسی پلن های انواع بازاریابی شبکه ای روی وب سایت

 عملکرد صحیح وب سایت بازاریابی شبکه ای
عملکرد صحیح وب سایت بازاریابی شبکه ای

عملکرد صحیح وب سایت بازاریابی شبکه ای نکته ای بسیار حائز اهمیت برای شرکت های فروش مستقیم ا ...

 چگونه بازاریابی شبکه ای را آغاز کنیم
چگونه بازاریابی شبکه ای را آغاز کنیم

چگونه بازاریابی شبکه ای را آغاز کنم و بعد از گذشت یک سال به عنوان یک نتورکر بتوانم درامدی ...

x
عضویت در کانال تلگرام وبینه

به منظور دریافت تخفیف ها و مقالات سایت در کانال تلگرام ما عضو شوید