بهترین نرم افزار CRM فارسی

اولین سوالی که هنگام انتخاب یک محصول نرم افزاری که ذهن شما را درگیر میکند مقایسه نرم افزار یک شرکت با نرم افزار سایر شرکت است ، ما در این مقاله شما را با ویژگی های یک محصول نرم افزاری به نام CRM تحت وب  بیشتر آشنا می کنیم و تفاوت ها و قابلیت هایی که باید داشته باشد را بررسی خواهیم کرد.

عمده نرم افزارهایی که تحت وب هستند باید از یک استاندارد کیفی برخوردار باشند این استاندارد میتواند ازرش فنی آن نرم افزار را به کاربر در هنگام استفاده به خوبی نشان دهد موارد مهم که در نگاه مشتری اهمیت باید داشته باشند.

1- سرعت :

سرعت نرم افزار به معنی عکس العمل سریع در مقابل درخواست های کاربر است ، هنگامی که وارد فرم ها و صفحات مختلف وارد میشود باید با سرعت بسیار بالا این دستور اجرا شود ، نرم افزاری که ماژولار و بهینه طراحی شده باشد از این ویژگی به خوبی برخوردار است.

2- رابط گرافیکی :

رابط گرافیکی یک نرم افزار CRM باید به قدری ساده باشد که تقریبا همه نیاز ها با سرعت قابل دسترس باشند اگر برنامه به خوبی طراحی شده باشد امکانات و منو ها به شکلی قابل دسترس در هر بخش وجود دارد ، رنگ ها و آیکن ها نیز باید کاربر را در شرایط مختلف راهنمایی کنند  ، رابط کاربری باید در عین سادگی بسیار کامل و کاربردی باشد ، رابط کاربری یا گرافیک یک نرم افزار تحت وب با استفاده از فریم ورک هایی تامین میشود که قابلیت های خوبی از قبیل منظم بودن سایز و اندازه های بخش های مختلف است ، باید به گونه ای طراحی شده باشد که کاربر را در هنگام  استفاده و کار سردرگم نکند ، خوبختانه گرافیک وب به اندازه ای پیشرفت کرده است که باید منطبق با سبک و اصول روز باشد.

3- امکانات

امکانات یک CRM  باید کاملا موازی و هماهنگ بین همه کاربران درجریان باشد ، هنگامی که یک اتفاق ثبت شد باید همه کاربران مرتبط بتوانند آن اتفاق را مشاهده کنند ، قابلیت پشتیبانی از کاربران و اپراتورها به تعداد نامحدود


    مطالبی که به شما پیشنهاد میشود