بهترین نرم افزار CRM فارسی

اولین سوالی که هنگام انتخاب یک محصول نرم افزاری که ذهن شما را درگیر میکند مقایسه نرم افزار یک شرکت با نرم افزار سایر شرکت است ، ما در این مقاله شما را با ویژگی های یک محصول نرم افزاری به نام CRM تحت وب  بیشتر آشنا می کنیم و تفاوت ها و قابلیت هایی که باید داشته باشد را بررسی خواهیم کرد.

عمده نرم افزارهایی که تحت وب هستند باید از یک استاندارد کیفی برخوردار باشند این استاندارد میتواند ازرش فنی آن نرم افزار را به کاربر در هنگام استفاده به خوبی نشان دهد موارد مهم که در نگاه مشتری اهمیت باید داشته باشند.

1- سرعت :

سرعت نرم افزار به معنی عکس العمل سریع در مقابل درخواست های کاربر است ، هنگامی که وارد فرم ها و صفحات مختلف وارد میشود باید با سرعت بسیار بالا این دستور اجرا شود ، نرم افزاری که ماژولار و بهینه طراحی شده باشد از این ویژگی به خوبی برخوردار است.

2- رابط گرافیکی :

رابط گرافیکی یک نرم افزار CRM باید به قدری ساده باشد که تقریبا همه نیاز ها با سرعت قابل دسترس باشند اگر برنامه به خوبی طراحی شده باشد امکانات و منو ها به شکلی قابل دسترس در هر بخش وجود دارد ، رنگ ها و آیکن ها نیز باید کاربر را در شرایط مختلف راهنمایی کنند  ، رابط کاربری باید در عین سادگی بسیار کامل و کاربردی باشد ، رابط کاربری یا گرافیک یک نرم افزار تحت وب با استفاده از فریم ورک هایی تامین میشود که قابلیت های خوبی از قبیل منظم بودن سایز و اندازه های بخش های مختلف است ، باید به گونه ای طراحی شده باشد که کاربر را در هنگام  استفاده و کار سردرگم نکند ، خوبختانه گرافیک وب به اندازه ای پیشرفت کرده است که باید منطبق با سبک و اصول روز باشد.

3- امکانات

امکانات یک CRM  باید کاملا موازی و هماهنگ بین همه کاربران درجریان باشد ، هنگامی که یک اتفاق ثبت شد باید همه کاربران مرتبط بتوانند آن اتفاق را مشاهده کنند ، قابلیت پشتیبانی از کاربران و اپراتورها به تعداد نامحدود

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید

مطالب مرتبط

ممکن است این مطالب به شما کمک کند...

 تکنولوژی نرم افزار CRM تحت وب
تکنولوژی نرم افزار CRM تحت وب

چرا تکنولوژی نرم افزار CRM تحت وب نسبت به سایر تکنولوژی ها برتر و کارآمد تر است

 اشکالات احتمالی نرم افزار CRM
اشکالات احتمالی نرم افزار CRM

ممکن است در اجرای نرم افزار CRM با اشکالاتی مواجه شوید و به دنبال دانستن دلایل عدم موفقیت خود باشید. ...

 نرم افزار CRM به همراه دستگاه کالر ای دی
نرم افزار CRM به همراه دستگاه کالر ای دی

نرم افزار crm به همراه دستگاه کالر ای دی تحت وب به همراه سیستم گزارش ساز آنلاین

 نرم افزار CRM تحت وب
نرم افزار CRM تحت وب

نرم افزار crm تحت وب،بهترین گزینه برای سازمان های توسعه یافته و متوسط تحت وب در شبکه اینترنت یا داخل ...

 نرم افزار CRM چیست
نرم افزار CRM چیست

نرم افزار CRM چیست و راهنمایی در مورد بهترین نرم افزار ارتباط با مشتریان

x
عضویت در کانال تلگرام وبینه

به منظور دریافت تخفیف ها و مقالات سایت در کانال تلگرام ما عضو شوید