تکنولوژی نرم افزار CRM تحت وب

همیشه مدیریت و برنامه ریزی بهره وری کارها را افزایش داده و نسبت رضایت مشتریان از خدمات شما را نیز بیشتر میکند . دلیل اینکه پیشنهاد میکنیم نرم افزار CRM تحت وب را بر ویندوزی ترجیح دهید چند مورد است . 

  • در هر زمانی که لازم داشته باشید با هر دستگاهی CRM را همراه خود داشته باشید
  • دنیای وب بسیار پیشرفته تر و قدرتمند تر از یک کامپیوتر شخصی یا سرور محلی است
  • حجم اطلاعات بسیار بیشتری را میتواند برای پایش و نگهداری حفظ و مدیریت کند

چرا لازم است در هر زمان CRM را همراه داشته باشید ! این جمله تنها به این معنی نیست که باید نرم افزار خود را همراه داشته باشید . حتی در یک شرکت های کوچک نگهداری از کامپیوترهها بسیار اهمیت دارد . وجود آسیب های نرم افزاری در سیستم عامل ها اکثر کاربران را به سمتی برده است که وب را به دلیل سهولت در نصب و نگهداری و در دسترس بودن به ویندوز ترجیح دهند .

دنیای وب پیشرفته تر است

این یک واقعیت قابل انکار است ، رشد روز افزون فناوری های تحت وب مانند موجی عظیم دنیا را فراگرفته و مهندسان و توسعه دهندگان صنایع نرم افزاری این زیرساخت را برای بهتر ساختن نرم افزارها از نظر کارایی ، امنیت و کاربرپسند بودن فراهم کرده اند

بانک های اطلاعاتی عظیمی که قرار است پاسخ گوی میلیون ها رکورد و تراکنش باشد در سرورهای بسیار حرفه ای و با زیرساختی قدرتمند تر فراهم شده اند تا شرکت محصولی با کیفیت و جامع تر تولید کند

در این میان نرم افزار های CRM که بر پایه وب نوشته شوند بیشتر و بهتر نسخ ویندوزی پاسخ گوی شما خواهد بود.

اما جای فریم ورک ها در توسعه CRM ها بسیار خالی است . فریم ورک های مشهوری وجود دارند که اگر بهترین آنها انتخاب شود نیز تکنولوژی توسعه CRM ها افزایش پیدا خواهد کرد . ما در وبینه محصولی منحصر به فکر با جدابیت خاصی ایجاد کرده ایم تا شما را در توسعه بهتر کسب و کارتان یاری دهد.

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید