نرم افزارهای برتر تیکتینگ رایگان

نرم افزار رایگان Help Desk چیست؟

نرم افزار هلپ دسک رایگان به ابزاری اشاره دارد که می تواند به کسب و کار شما کمک کند تا مشکلات و درخواست های مشتری را به تیکت تبدیل کنید. نیروهای پشتیبانی می‌توانند این تیکت ها را از صندوق ورودی هلپ دسک خود ردیابی کنند، درخواست‌های فوری را اولویت‌بندی کنند و برای حل سریع آنها با سایر اعضای تیم همکاری کنند. علاوه بر این، چنین ابزاری گزارش های آماده ارائه را برای ارزیابی عملکرد پشتیبانی و نظارت بر رضایت مشتری ارائه می دهد.

 

چرا کسب و کار شما به سیستم تیکتینگ رایگان یا آزمایشی نیاز دارد؟

شرکت‌های SaaS در سرتاسر جهان با یک معضل روبرو هستند، اینکه آیا یک نسخه رایگان برای نرم‌افزار خود ارائه دهند یا خیر. با این حال، اگر کسب‌وکار شما به دنبال سرمایه‌گذاری در سیستم تیکتینگ است، استفاده از نرم افزارهای هلپ دیسک رایگان بسیار حائز اهمیت است.

مزایای سیستم تیکتینگ که یک نسخه آزمایشی رایگان به کاربران ارائه می دهد:

• می توانید ویژگی های مختلف محصول هلپ دسک را مشاهده و بررسی کنید.

• درخواهید یافت که آیا این ابزار می تواند از تیم و پایگاه مشتری شما پشتیبانی کند یا خیر.

• تمام مزایایی که تیم شما می تواند در طول دوره آزمایشی از آن بهره مند شود را دریافت خواهید کرد.

• می‌توانید از استفاده این ابزار انصراف دهید و به سراغ ابزار دیگری بروید.

• به دلیل رایگان بودن کامل نسخه ها، می توانید پول پس انداز کنید.

 

مزایای نرم افزارهای هلپ دسک رایگان

 

1. کاهش هزینه های پشتیبانی مشتری

2. افزایش بهره وری با اتوماسیون

3. تشویق به انجام خدمات توسط کاربر

4. دریافت بازخورد مشتری

 

بهترین نرم‌افزارهای هلپ دسک رایگان و سیستم‌های تیکتینگ رایگان

 

1. Web Help Desk (WHD)

این هلپ دسک در نسخه های رایگان و پولی عرضه می شود. در حالی که نسخه رایگان آن در بسیاری جهات دارای محدودیت است اما باز هم بهترین نرم افزار هلپ دسک رایگان در بازار شناخته می شود. یک نام شناخته شده در مدیریت شبکه، مدیریت سیستم، امنیت فناوری اطلاعات، مدیریت پایگاه داده، مدیریت اپلیکیشن ها و صنعت ارائه‌دهنده هلپ دسک فناوری اطلاعات است. این شرکت بیش از 40 محصول را در این زمینه‌ها ارائه می‌کند که هر یک از آنها به دلیل قابل اعتماد بودن، پیچیده نبودن و استفاده آسان در بین حرفه‌ای‌ها و کسب‌وکارها شهرت دارند.

نرم-افزارهای-برتر-تیکتینگ-رایگان

ترکیب کاملی از مزایا است. در حالی که برخی از ابزارها می توانند پیچیدگی و ابزارهای پیشرفته را به شما ارائه دهند، این هلپ دسک معمولاً به دلیل کاربر پسند بودن محبوبیت بالایی دارند. یکی از دلایل متعددی که این هلپ دسک موقعیت چشمگیر خود را در بازار حفظ کرده است این است که استفاده از اکثر محصولات این شرکت به کمترین میزان آموزش یا تجربه نیاز دارد.

علاوه بر این، جامعه پشتیبانی آن، معروف به THWACK®، در حال پیشرفت است و تکنسین های آن شبانه روزی برای کمک به شما در صورت نیاز وجود دارند. این شرکت همچنین یک مرکز موفقیت و یک پورتال مشتری ارائه می دهد. با توجه به اینکه سیستم پشتیبانی آن بسیار خوب مدیریت می شود، جای تعجب نیست که سیستم تیکتینگ رایگان آن تا این حد موفق باشد. این نرم افزار تیکتینگ  تضمین می‌کند هر آنچه را که نیاز دارید همیشه در دسترس شما خواهد بود.

برای مشتریانی که از سیستم تیکتینگ رایگان استفاده می‌کنند، مهم است که بتوانند هر کجا که ممکن است پاسخ مشکلات خود را بیابند. مشتریان معمولاً ترجیح می‌دهند خودشان مشکل را حل کنند، به شرطی که بتوانند به سرعت و بدون نیاز به تماس با تکنسین شرکت این کار را انجام دهند. این هلپ دسک یک پایگاه داده گسترده و داخلی با پاسخ به سوالات متداول دارد. مشتریان می توانند برای حل سوالات خود به این پایگاه داده مراجعه و تعداد درخواست های دریافتی توسط تیم شما را کاهش دهند. این امر سبب صرفه جویی در پول و نیروی انسانی می شود.

2. Mojo Help desk

اگرچه یکی از بهترین نرم‌افزارهای هلپ دسک رایگان است، با این وجود دارای محدودیت هایی نیز است. نسخه رایگان شامل حداکثر سه پشتیبان و عملکردهای کامل ردیابی تیکت است. نسخه‌های پولی (حرفه‌ای، سازمانی و نامحدود) موارد بیشتری برای ارائه دارند.

نسخه حرفه ای آن به حداکثر 10 پشتیبان اجازه فعالیت می دهد. این نسخه شامل ردیابی کامل تیکت، همراه با ادغام Google، ادغام ایمیل، پاسخ‌های آماده، اتوماسیون، پایگاه دانش، پورتال سلف‌سرویس و موارد دیگر می شود. نسخه سازمانی شامل تمام موارد گفته شده در نسخه قبلی، به علاوه نام تجاری دامنه، امنیت بهبود یافته، ادغام تیکت، پایگاه دانش خصوصی، ردیابی زمان و پشتیبانی تلفنی و سایر قابلیت‌های دیگر می‌شود. نسخه نامحدود تمام ویژگی نسخه سازمانی را دارد اما برای تیم های بزرگ مناسب تر است. همانطور که از نام آن پیدا است، کاملاً نامحدود است و بیش از 1 ترابایت فضای ذخیره سازی دارد.

نرم-افزارهای-برتر-تیکتینگ-رایگان

فرم های سفارشی یکی دیگر از ویژگی های این هلپ دسک است. می‌توانید برای هر نوع درخواست خاص، فرمی مانند درخواست تعمیر، درخواست مرجوع، درخواست خرید، درخواست مرخصی و درخواست مبادله ایجاد کنید. مشتریان فرم را پر می کنند و تمام جزئیات مورد نیاز را در اختیار شما قرار می دهند.

این سیستم رایگان تیکتینگ مبتنی بر وب می تواند در عرض چند دقیقه راه اندازی شود. برای نصب یا نگهداری برنامه نیازی به خرید سخت افزار یا انجام کاری ندارید.

3. Zoho Desk

هنگامی که به دنبال یک سیستم تیکت IT هستید، نسخه های رایگان و پولی با هم بسیار متفاوت هستند. بیشتر نرم افزارهای تیکتینگ هلپ دسک رایگان بسیار محدود هستند تا شما را تشویق کنند نسخه پریمیوم همان برنامه را خریداری کنید. Zoho Desk از این قاعده مستثنی است. در حالی که نسخه رایگان و پولی تفاوت قابل توجه ای دارند، طرح رایگان آن نیز خدمات ویژه ای ارائه می دهد. حداکثر سه پشتیبان، تیکت ایمیل، ابزارهای مدیریت مشتری، مرکز راهنمایی، پایگاه دانش خصوصی، SLA های از پیش تعریف شده، ماکروها، هلپ دسک چند زبانه، پشتیبانی ایمیل 24/5 و دسترسی به اپلیکیشن های تلفن همراه را دریافت می کنید. برای دسترسی به این خدمات حتی نیازی به ارائه جزئیات کارت اعتباری خود ندارید، این برنامه برای همیشه رایگان است.

نرم-افزارهای-برتر-تیکتینگ-رایگان

طرح های پولی آن نیز  مقرون به صرفه هستند. صورت‌حساب سالانه یا ماهانه آن‌ها با بسته استاندارد ارائه می‌شود که کانال‌های اجتماعی، مدیریت تیکت مبتنی بر محصول، پایگاه دانش عمومی، SLA ، قوانین گردش کار، وظایف و قوانین نظارتی، رتبه‌بندی رضایت مشتری، گزارش‌ها و داشبوردها، حالت‌های کاری برای تیکت ها، برنامه‌های افزودنی و یکپارچه‌سازی بازار، و یک ابزار سلف سرویس را ارائه می دهد.

4. HubSpot Service Hub

HubSpot Service Hub یکی دیگر از سیستم های رایگان تیکتینگ است. نسخه رایگان شامل  HubSpot CRM، تیکت، چت آنلاین و صندوق ورودی مکالمات، 15 دقیقه تماس، ربات‌های مکالمه، ایمیل تیمی، حداکثر پنج الگوی ایمیل و یک پیوند ملاقات شخصی برای زمان‌بندی جلسه است. ردیابی ایمیل و هشدارها می تواند تا 200 نوتیفیکیشن ارائه دهد و یکپارچه سازی پیام رسان در دسترس خواهد بود. 

سه گزینه برای نسخه پولی HubSpot Service Hub وجود دارد:  Starter، ProfessionalوEnterprise . برای اینکه تصویر بهتری از تفاوت آنها با نسخه رایگان داشته باشید، با برخی از مهم ترین ویژگی های نسخه سازمانی آن آشنا شوید: حداکثر 100 صندوق ورودی برای مکالمه، 33 ساعت تماس، 1000 الگو آماده، 1000 الگو ایمیل، 1000 پیوند ملاقات شخصی و تیمی، 25 داشبورد سفارشی، ردیابی ایمیل و نوتیفیکیشن های نامحدود، 1000 سند، 150 ثبت نام روزانه، 500 گزارش سفارشی.

نرم-افزارهای-برتر-تیکتینگ-رایگان

سیستم مبتنی بر صندوق ورودی HubSpot بسیار آشنا و کاربر پسند است. ایجاد تیکت جدید مانند ارسال ایمیل است و مانند یک حساب ایمیل معمولی، پوشه هایی در سمت چپ برنامه وجود دارد. شما می توانید انتخاب کنید که تمامی مکالمات، مکالماتی که به شما اختصاص داده شده، مکالمات اختصاص نیافته، ایمیل، چت و ربات ها و سایر گزینه ها را مشاهده کنید. پایگاه دانش Service Hub یکی دیگر از ویژگی های فوق العاده است که بیش از 21000 مقاله منتشر کرده است. این مقالات را می توانید به خدمات گفته شده اضافه کنید تا به مشتریان کمک کنید پاسخ ‌های خود را سریع و آسان پیدا کنند.

برای تقویت بیشتر خدمات مشتری،HubSpot Service Hub  دارای ابزارهای بازخورد و پشتیبانی است، بنابراین می توانید نظر مشتریان را در مورد نحوه انجام کار خود دریافت کنید. قابلیت ارزشمندی است، زیرا این گزارش ها و بازخوردها می توانند اطلاعات زیادی به شما بدهند.

5. SolarWinds Service Desk

به عنوان یک ابزار پولی،SolarWinds Service Desk از نظر فنی نباید در این لیست باشد. با این حال، با توجه به فوق العاده بودن آن به عنوان یک هلپ دسک، در این لیست قرار گرفته است. با یک تست رایگان 30 روزه ارائه می شود که در طول آن کاربر می تواند از یک  محصول کاملاً کاربردی استفاده کند.

نرم-افزارهای-برتر-تیکتینگ-رایگان

SolarWinds Service Desk  چیزی بیش از یک هلپ دسک است: یک راه حل مدیریت خدمات فناوری اطلاعات بسیار جامع و همه کاره است. در این هلپ دسک تیکت ها را می توان از طریق ایمیل، تماس تلفنی، پورتال خدمات و حتی در حین انجام فعالیت های روزانه دریافت کرد. یکی دیگر از ابزارهای مهم این هلپ دسک، ارتباط تیکت است که سایر موارد مربوط به یک مشکل را علامت گذاری می کند. این ویژگی به شما امکان می دهد چندین مشکل را همزمان حل و در زمان صرفه جویی کنید. 

بسیاری از ابزارهای هلپ دسک فناوری اطلاعات یک پورتال مشتری ارائه می دهند، جایی که کاربران می توانند تیکت های خود را ردیابی کنند و برای مشکلات خود راه حلی پیدا کنند. میز خدمات SolarWinds یک قدم فراتر می رود و یک پورتال خدمات کارمند ارائه می دهد که به آنها شفافیت کاملی در مورد وضعیت تیکت ها و درخواست های فعلی داده می شود. اعضای تیم می توانند با تکمیل تاییدیه ها و وظایف، نظر بدهند و در تصمیم گیری ها شرکت کنند.

میز خدمات برای تسهیل همکاری بین تیم ها عالی است. اگر شما یک شرکت در حال رشد هستید، احتمالاً به بخش‌ها یا واحدهایی از افرادی که در زمینه‌های خاص تخصص دارند، تقسیم می‌شوید. با استفاده از این ابزار، می توانید مسیریابی تیکت را با ایجاد قوانینی که بر اساس محتوای سوال به شخص یا تیم مناسب هدایت می شود، ساده کنید.

بهترین ابزارها همگی دارای پایگاه دانش هستند، اما پایگاه دانش SolarWinds به طور ‌ویژه ای طراحی شده است. دارای مقالات و آموزش های گام به گام است که می تواند شامل پیوندها، فیلم ها و تصاویر باشد. می توانید مقالاتی ایجاد و آنها را برچسب گذاری کنید تا به راحتی در دسترس کاربران قرار گیرند. اگر بارها و بارها یک سوال مشابه دریافت می کنید، می توانید یک مقاله در پایگاه دانش ایجاد و مشتریان را به این مقاله هدایت کنید. این امر سبب صرفه جویی در وقت پشتیبان ها نیز می شود.

. SolarWinds Service Desk پویا، واضح و خوانا است و از نمودارها و شماره گیری ها برای نمایش داده ها نهایت استفاده را می برد. علاوه بر این، داشبورد آن قابل تنظیم است، بنابراین می توانید معیارهای مهم را اولویت بندی کنید. برای اینکه ببینید آیا این هلپ دسک برای شما مناسب است یا خیر، نسخه آزمایشی رایگان 30 روزه آن را بررسی کنید.

تنوع زیادی در میان ابزارهای هلپ دسک وجود دارد، و امیدواریم که این مقاله کمکی در مورد اینکه کدام هلپ دسک برای شما و کسب و کارتان مناسب است به شما داده باشد. به خاطر داشته باشید که ابزارهای رایگان فقط تا حدی مقرون به صرفه هستند و مخصوصاً برای استفاده سازمانی مناسب نیستند. اگر کسب و کار شما از یک ابزار رایگان فراتر رفته است، یک نرم افزار پولی را جایگزین آن کنید.

#تیکتینگ

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید