نرم افزارهای تیکتینگ رایگان


هلپ دسک

زمانی که تازه کسب‌ و کار خود را شروع می کنید، ممکن است فکر کنید که ایمیل بهترین روش برای مدیریت ارتباط با مشتری است. طبیعتا، یک راه ‌حل مقرون ‌به ‌صرفه مانند ایمیل می‌تواند یک ابزار عالی برای تعامل با مشتریان و ارائه پشتیبانی باشد. با این حال، شما نمی‌توانید فقط به Gmail یا یاهو تکیه کنید تا حجم زیادی از درخواست ‌های مشتریان را مدیریت کنید. به علاوه، همانطور که روز به روز کسب‌ و کار شما رشد می ‌کند، مشتریان بیشتری به وب سایت شما سر می زنند و انتظار دارند که بتوانند از طریق تلفن، چت آنلاین، و دیگر کانال‌ها با شما ارتباط برقرار کنند. 

استفاده از یک ابزار با قابلیت ‌های بیشتر مانند یک نرم ‌افزار هلپ دسک و یا نرم ‌افزار تیکتینگ رایگان به شما کمک می کند تا همه تعاملات خود با مشتریان را کنترل کنید.

سوالی که همیشه پرسیده میشود با وجود نرم افزار تیکتینگ رایگان چرا باید از نمونه های ایرانی استفاده کرد ؟

معمولا با شروع فعالیت شرکت ها و با وجود نسخه های کرک شده از انواع نرم افزار های تیکتی میل به سوی آنها گرایش پیدا میکند اما وجود نیازهایی مختلف و نبود پشتیبانی داخلی دلیلی است که بعد از مدتی نسخه های رایگان و یا کرک شده به نسخه های قابل اعتماد و یا بعضا بومی تغییر پیدا میکنند

سیستم تیکتینگ چگونه عمل می ‌کند؟

مشتریان با شما از طریق ایمیل، فیس بوک، توییتر و اینستاگرام ارتباط برقرار می کنند. بدون یک روش omnichannel، پشتیبان های شما باید به هر یک از این حساب های رسانه اجتماعی سر بزنند تا جوابگوی مشتریان باشند و به سوالات یا مشکلاتشان پاسخ دهند.

از سوی دیگر، هر بار که مشتری مشکل خود را از طریق سیستم تیکتینگ گزارش کند، نرم‌افزار تیکتینگ به طور خودکار مشکل وی را به یک  تیکت تبدیل خواهد کرد. مکالمات و یا تیکت های مشتری در تمام کانال‌ها به یک شکل واحد ساده می شود. شما می ‌توانید یک تیکت برای یک پشتیبان تعیین کنید، آن را اولویت ‌بندی کنید، و پیشرفت کار را با به روزرسانی های مداوم پیگیری کنید.

علاوه بر مشاهده آنی مکالمات مشتری با پشتیبان ها، می توانید به تاریخچه تیکت های همان مشتری و دیگر اطلاعات مرتبط با وی دسترسی پیدا کنید و این امکان را خواهید داشت که یک تجربه omnichannel ارائه دهید و رضایت مشتری را بهبود ببخشید. موفقیت یا شکست سیستم های خدمات مشتری به طور مستقیم همه چیز را در کسب‌ و کار شما تحت ‌تاثیر قرار می ‌دهد. اگر مشتریان شما ناراضی باشند ، بعید است که در دراز مدت موفقیتی کسب کنید. به خاطر تداوم کسب‌ و کار و پیشرفت همیشگی و تمام هزینه هایی که بابت طراحی وب سایت خود انجام داده اید، نظارت و مدیریت سیستم های خدمات ارتباط با مشتری از اهمیت بالایی برخوردار است. 

در این جا نرم ‌افزار هلپ دسک و سیستم تیکتینگ به کمک شما می آید. در این مقاله، ما فهرستی از برنامه‌ های نرم ‌افزاری تیکتینگ رایگان را برای کمک به شما جمع آوری کرده ایم.  پیدا کردن پشتیبانی رایگان سیستم تیکتینگ به چند دلیل دشوار است. به طور مثال ، بسیاری از سیستم های رایگان به شدت دارای محدودیت هستند تا شما را تشویق کنند که نسخه ‌های پولی را توسط همان عرضه ‌کننده انتخاب کنید. علاوه بر این، شما باید به جایی که نرم‌ افزار تیکتینگ رایگان خود را انتخاب می کنید نیز توجه ویژه ای داشته باشید. اگر سیستم مورد نظر توسط طیف گسترده‌ای از کسب وکارها استفاده و تست نشده باشد، ممکن است در آینده با مشکل مواجه شوید.

 

نرم افزار تیکیتنگ ایرانی

با وجود دهها نمونه دیگر ما به فکر طراحی و تولید نرم افزار تیکتینگ ایرانی با هدف کارایی و سادگی بالا با وجود امنیت بسیار بالا از سال 98 طراحی کرده ایم و همچنان پر قدرت در حال توسعه و است در به روزرسانی های جدید نیازهای مختلفی را که مشتریان داشته اند را اضافه کرده ایم از نکته های قابل توجه در این محصول قیمت مناسب و رقابتی با نمونه های ایرانی می باشد ضمنا شما میتوانید چندین کسب و کار خود را در یکجا مدیریت کنید به صورتی که هر کسب و کار دیتابیس اختصاصی خود را دارا می باشد همچنین با ۳۰ روز استفاده رایگان در هر کسب و کار میتوانید به سادگی آن را برای یک ماه به صورت رایگان تست و استفاده نمایید.

 

پنج نرم افزار برتر هلپ دسک و سیستم تیکتینگ رایگان

 

1. Web Help Desk (WHD) Free

 

نرم-افزار-تیکتینگ-رایگان

این هلپ دسک هم به صورت رایگان هم پولی در بازار عرضه می‌شود. باوجود اینکه نسخه رایگان آن دارای محدودیت های زیادی است، با این وجود به عنوان بهترین نرم افزار هلپ دسک رایگان در بازار شناخته می شود. SolarWinds یک نام شناخته شده در مدیریت شبکه، مدیریت سیستم‌ها، امنیت IT، مدیریت پایگاه ‌داده‌، مدیریت اپلیکیشن ها و صنعت تولید کننده فناوری اطلاعات است. این شرکت بیش از 40 محصول در تمام این زمینه‌ ها ارائه کرده است که هر کدام از آنها توسط متخصصان و کسب و کارها به دلیل قابل ‌اعتماد بودن و کاربری آسان مورد استفاده قرار می گیرد.

یکی از دلایلی که SolarWinds جایگاه خود را در بازار حفظ کرده ‌است این است که استفاده از اکثریت قریب به اتفاق محصولات این شرکت نیاز به آموزش یا تجربه حداقلی دارد. علاوه بر این، جامعه حمایتی SolarWinds، که به نام thwack ® شناخته می‌شود مدام در حال پیشرفت و به روز شدن است و در صورتی که از آن استفاده می کنید، تکنسین‌ های ماهری وجود دارند که به شما در حل مشکلات کمک می‌کنند. این شرکت همچنین یک پورتال مشتری خوب ارائه می‌دهد. با توجه به اینکه سیستم پشتیبانی آن به خوبی مدیریت می شود، تعجبی ندارد که سیستم تیکتینگ رایگان آن موفق عمل کند.

WHD، SolarWinds که به صورت رایگان از سیستم تیکت استفاده می‌کند، بر مدیریت و پیگیری تیکت های خدمات در طول چرخه کامل عمر خود با ثبات و حداکثر پاسخگویی تمرکز دارد. این سیستم تیکتینگ رایگان، مبتنی بر وب و متمرکز شده است، تمام آنچه را که نیاز دارید همیشه به راحتی در اختیار شما قرار می دهد. نه تنها به شما اطلاعات لازم در مورد چگونگی عملکرد هلپ دسک را می دهد، بلکه معیارهای عملکرد را به متخصصان ارائه می دهد، بنابراین شما می‌توانید به سرعت هر گونه ارتباط ضعیف موجود در زنجیره را شناسایی کرده و مشکل را حل کنید.
برای مشتریان مهم است از سیستم تیکت پشتیبانی رایگان استفاده کنند تا بتوانند هر جا که با مشکلی مواجه شدند خودشان مشکل را برطرف کنند. مشتریان به طور کلی ترجیح می‌دهند که خودشان پاسخ را پیدا کنند، مشروط بر اینکه آنها بتوانند این کار را به سرعت انجام دهند بدون اینکه با پشتیبان شرکت تماس بگیرند. WHD دارای یک پایگاه ‌داده گسترده است که شامل پاسخ به سوالات متداول می شود. مشتریان می‌توانند به این پایگاه ‌داده دانش مراجعه کرده و مشکلات خود را برطرف کنند در نتیجه تعداد درخواست ‌های دریافتی توسط تیم پشتیبان شما نیز کاهش خواهد یافت. این امر سبب صرفه ‌جویی در پول و نیروی انسانی می‌شود. یکی از ویژگی های مهم در مورد WHD این است که، یک توافق سطح خدمات (SLA) و برنامه ‌ مدیریت خدمات است و زمانی که یک نقض SLA به وجود می آید شما را از آن آگاه می کند. 

 

2. Mojo Help desk

نرم-افزار-تیکتینگ-رایگان

اگرچه یکی از بهترین برنامه ‌های کاربردی نرم‌افزار هلپ دسک است که در دسترس عموم قرار دارد، اما با این حال نسبتا محدود است. نسخه رایگان آن شامل سه پشتیبان و قابلیت ‌های ردیابی کامل تیکت است. نسخه‌ های پولی (حرفه‌ای، سازمانی، و نامحدود) خدمات بیشتری ارائه می دهند. یکی از ویژگی ‌های این هلپ دسک، یکپارچه ‌سازی گوگل است. شما می‌توانید از شماره‌  G Suite خود برای ورود به سیستم ثبت‌ نام استفاده کنید، به راحتی هلپ دسک Mojo را به گوگل خود اضافه نمایید، و با یک کلیک روی G Suite به هلپ دسک Mojo بروید. این برنامه‌ های کمکی هستند که باعث می شوند هلپ دسک به یکی از بهترین نرم افزارهای تیکتنیگ رایگان برای کاربران گوگل تبدیل شود. هلپ دسک Mojo نیز می‌تواند با ایمیل ادغام شود، که به شما این امکان را می‌دهد که از طریق Outlook یا Gmail پاسخگوی مشتریان باشید. 

فرم های سفارشی یکی دیگر از ویژگی های بارز این هلپ دسک است. شما می توانید یک فرم برای هر نوع خاصی از درخواست، مانند درخواست تعمیر، درخواست مرجوع، درخواست خرید، درخواست مرخصی و درخواست مبادله ایجاد کنید. مشتریان فرم را پر می کنند و به شما تمام اطلاعاتی که نیاز دارید را می دهند.

این سیستم رایگان تیکتینگ، مبتنی بر وب و متمرکز، می تواند در عرض چند دقیقه راه اندازی شود. برای نصب یا نگهداری برنامه نیازی به خرید سخت افزار یا انجام کاری ندارید. 

 

3. Zoho Desk

 

نرم-افزار-تیکتینگ-رایگان

هنگامی که به دنبال یک سیستم تیکتینگ هستید، نسخه های رایگان و پولی با هم بسیار تفاوت دارند. اکثر سیستم های تیکتینگ رایگان به شدت محدود هستند، تا شما را تشویق کنند تا از نسخه پریمیوم آنها استفاده کنید. هلپ دسک  Zoho از این قاعده مستثنا است. در حالی که تفاوت بین نسخه های رایگان و پولی هنوز هم قابل توجه است، اما با این وجود این هلپ دسک در نسخه رایگان خود خدمات زیادی ارائه می دهد. با این هلپ دسک شما تا سه پشتیبان، تیکت های ایمیل، خدمات مدیریت مشتری، پایگاه دانش خصوصی،  SLAS از پیش تعریف شده، ماکرو، یک هلپ دسک چند زبانه، پشتیبانی ایمیل 24/5 و دسترسی به اپلیکیشن های تلفن همراه، دریافت می کنید.

استفاده از هلپ دسک Zoho به این معنی است که شما می‌توانید از طریق چندین کانال در دسترس مشتریان خود باشید. آن‌ها می‌توانند از طریق چت، رسانه های اجتماعی، تلفن، ایمیل و غیره با شما تماس بگیرند. انعطاف ‌پذیری با ارزشی است! اپلیکیشن تلفن همراه انعطاف‌ پذیری بیشتری را ایجاد می‌کند. شما می‌توانید تمامی تیکت ها، تیکت های باز، تیکت های بسته، تیکت پاسخ به مشتری، تیکت از دست رفته، پاسخ به تیکت و غیره را مشاهده کنید. 

مشکل اصلی Zoho که یک هلپ دسک رایگان است، این است که فاقد پایگاه دانش عمومی است. پایگاه دانش یک جز اساسی از بهترین نرم ‌افزارهای هلپ دسک است زیرا پایگاه دانش عمومی می‌تواند کار پشتیبان را به طور قابل‌توجهی کاهش دهد و همچنین منجر به افزایش رضایت مشتری شود. 

 

4. HubSpot Service Hub

نرم-افزار-تیکتینگ-رایگان

هلپ دسک HubSpot سرویس دیگری است که به صورت رایگان از سیستم تیکتینگ استفاده می‌کند. نسخه رایگان آن شامل HubSpot CRM، سیستم تیکتینگ، چت آنلاین و باکس مکالمه، 15 دقیقه مکالمه تلفنی، ربات ‌های گفتگو، ایمیل گروهی می‌شود. سه گزینه جایگزین برای نسخه رایگان هلپ دسک HubSpot وجود دارد: Starter، حرفه‌ای و سازمانی. برای اینکه  تفاوت آنها را با نسخه رایگان دریابید، برخی از برجسته ‌ترین ویژگی ‌های آنها را برای شما گردآورده ایم: حداکثر 100 صندوق ورودی برای مکالمه، 33 ساعت تماس تلفنی، 1000 قالب آماده، 1000 قالب ایمیل، 1000 لینک جلسات شخصی و تیمی برای زمان‌بندی، 25 داشبورد سفارشی، ردیاب نامحدود ایمیل و اعلان‌ها، 1000 سند، ارسال ایمیل روزانه، 200 واحد پول رایج دنیا، 500 گزارش سفارشی.

سیستم مبتنی بر صندوق پستی Hubspot به طور قابل ملاحظه ای آشنا و کاربر پسند است. ایجاد یک تیکت جدید مانند ارسال یک ایمیل است و پوشه ها در سمت چپ، مانند یک حساب ایمیل معمولی وجود دارد. شما می توانید تمام مکالمات، مکالمات غیر رسمی، ایمیل، چت و ربات های اختصاص داده شده را مشاهده کنید.

پایگاه دانش Service Hub یکی دیگر از ویژگی های فوق العاده است که در حال حاضر بیش از 21000 مقاله منتشر شده دارد. می‌توانید با کمک آن به مشتریان کمک کنید تا پاسخ ‌ خود را سریع و آسان پیدا کنند. 

 

5. SolarWinds Service Desk (Free Trial)

نرم-افزار-تیکتینگ-رایگان

به عنوان یک هلپ دست پولی، سرویس خدمات Solarwinds از لحاظ فنی نباید در این لیست باشد؛ با این حال، با توجه به اینکه به عنوان یک هلپ دسک، خدمات قابل توجهی ارائه می دهد آن را در لیست هلپ دسک های برتر دنیا قرار می دهند. این میز خدمات با یک راه اندازی آزمایشی و رایگان همراه است که به شما این امکان را می دهد تا به مدت 30 روز از آن استفاده کنید.

میز خدمات بیش از یک هلپ دسک است: یک راه حل مدیریت خدمات بسیار جامع و چند منظوره آن است. این میز خدمات تمام تیکت های شما را متمرکز می کند و آنها را از مکان های مختلف دریافت می کند. این بدان معنی است که تیکت ها می توانند از طریق ایمیل، تماس تلفنی، پورتال خدمات دریافت شوند. 

یکی دیگر مزایای آن، ارتباط تیکت است که سایر موارد مرتبط با یک مشکل را علامت گذاری می کند. این مزیت به شما امکان می دهد چندین مشکل را همزمان حل و در زمان صرفه جویی کنید. 

بسیاری از ابزارهای هلپ دسک IT یک پورتال مشتری ارائه می دهند، جایی که کاربران می توانند تیکت های خود را ردیابی کنند و برای مشکل خود پاسخی دریافت کنند. میز خدمات SolarWinds یک قدم فراتر می رود و یک پورتال خدمات کارمند ارائه می دهد و سازماندهی را بین اعضای تیم پشتیبانی به حداکثر می رساند و به آنها شفافیت کامل را در مورد وضعیت تیکت ها و درخواست های فعلی ارائه می دهد. اعضای تیم می توانند با تکمیل تاییدیه ها و وظایف، نظر بدهند و در تصمیم گیری ها شرکت کنند.

میز خدمات همچنین برای تسهیل هم‌کاری بین تیم ها بسیار عالی است. اگر یک کسب و کار در حال رشد هستید، احتمالا به بخش ‌های مختلف تقسیم می ‌شوید. با استفاده از این ابزار، شما می‌توانید مسیر یابی تیکت را با ایجاد قوانینی هدایت کرده و پرس و جو مطرح شده توسط مشتری را به پشتیبان مورد نظر با توجه به محتوای سوال انتقال دهید. این کار به حفظ فرآیندهای مشارکتی کمک می‌کند، بنابراین هیچ چیز از دست نرفته و سرعت به طور چشمگیریبالا می رود.

بهترین هلپ دسک ها همیشه دارای یک پایگاه دانش هستند، به ویژه پایگاه دانش Service Desk به خوبی طراحی شده است. این پایگاه دانش شامل مقالات گام به گام و راه اندازی آزمایشی است و می تواند شامل لینک ها، فیلم ها و تصاویر باشد. شما می توانید از همان ابتدا مقالات را ایجاد و آنها را تگ کنید تا مشتریان مقاله مورد نظر خود را آسان پیدا کنند. اگر سوالی مدام توسط مشتریان مطرح شود، می توانید یک مقاله جدید در پایگاه دانش ایجاد کنید و مستقیم برای مشتریان ارسال کنید. این کار سبب صرفه جویی در وقت پشتیبان ها می شود.

#تیکتینگ
moiz shah

نیاز به نرم افزار تیکت دارم

مطالب مرتبط

ممکن است این مطالب به شما کمک کند...

 سنجش KPI یا شاخص کلیدی عملکرد در نرم افزار تیکتینگ
سنجش KPI یا شاخص کلیدی عملکرد در نرم افزار تیکتینگ

سنجش KPI یا شاخص کلیدی عملکرد در نرم افزار تیکتینگ یا هلپ دسک یکی از عوامل مهم در جلب رضای ...

 مزایای سیستم تیکتینگ داخلی چیست؟
مزایای سیستم تیکتینگ داخلی چیست؟

نرم افزار تیکتینگ سپهرگستر ادغامی از CRM و نرم افزار تیکتینگ است که امکان پیگیری و پشتیبان ...

 نرم افزارهای برتر تیکتینگ رایگان
نرم افزارهای برتر تیکتینگ رایگان

نرم افزار هلپ دسک رایگان به ابزاری اشاره دارد که می تواند به کسب و کار شما کمک کند تا مشکل ...

 نرم افزار ارتباط با مشتریان
نرم افزار ارتباط با مشتریان

نرم افزار ارتباط با مشتریان یک راه حل خوب جهت پایداری کسب و کار و اتوماسیون اداری سازمان ش ...

 نسخه RTL فریم ورک Bootstrap 4
نسخه RTL فریم ورک Bootstrap 4

نسخه RTL فریم ورک Bootstrap 4 به صورت رایگان جهت استفاده در انواع طراحی وب سایت ها و نرم ا ...

x
عضویت در کانال تلگرام وبینه

به منظور دریافت تخفیف ها و مقالات سایت در کانال تلگرام ما عضو شوید