نرم افزار فروش

نرم افزار فروش سپهر گستر که به صورت تحت وب ارائه میشود این قابلیت را به کسب و کار شما میدهد که با تعریف اولیه کالا ها در انبار و تعیین جزئیات هر کالا امر فروش و بازاریابی را به صورت آنلاین و توسط اپلیکیشن موبایلی انجام دهید ، ضمن اینکه با امکان تعریف لیست های قیمت و ضریب پورسانت برای هر محصول سیستم را برای کنترل عملکرد فروش و پورسانت دهی اجرا میکند ، امکان تعریف بی نهایت کالا و امکان تعریف انبارهای مختلف و رعایت ساز و کار استاندارد ها در انبار داری مانند حواله ورود و خروج کالا و ایجاد کاردکس هر کالا انباردار را در کنترل دقیق کمک میکند . در کنار آن نرم افزار حسابداری تحت وب سپهر گستر قرار دارد که بخش خرید و فروش را به صورت خودکار کنترل میکند.
بازاریاب ها که با استفاده از نرم افزار موبایلی میتوانند فروش و خرده فروشی را انجام دهند یا اینکه با جمع آوری اطلاعات از موقعیت ها و مشتری ها فرصت های فروش را در سیستم ارتباط با مشتریان CRM فراهم کنند تا واحد بازاریابی در فرصت مناسب با پیگیری ها و اقدامات لازم فرصت ها را به فروش تبدیل کند .
قیمت ها به صورت لیست قیمت در این نرم افزار کنترل میشود ، قیمت ها میتوانند به صورت تکی و به صورت گروهی نیز از نظر تعدادی نیز کنترل شوند در نرم افزارهای حسابداری و انبارداری امکان میانگین گیری از موجودی ریالی و تعدادی وجود دارد اما مدیر سیستم فروش این امکان را دارد که جدا از بدست آوردن خودکار این موارد توسط سیستم موجودی و مبلغ فروش را کنترل نماید.
صورت پیش فاکتور گام اول در شروع فروش است که این مرحله توسط بازاراب یا توسط خود مشتری در پنل کاربری خود صورت می پذیرد این بخش با گرافیکی ساده و راحت توسط مشتری هایی که توانایی بالایی در کار کردن با نرم افزار ها را ندارد تنها با انتخاب کالا و ورود تعداد قابل ثبت است ، بازاریاب ها نیز در گوشی همراه خود این عملیات را برای مشتری ایجاد می نمایند ، پیش فاکتورها توسط فرایند های مختلفی تبدیل به فاکتور میشود و فاکتور ها روی موجودی ریالی و تعدادی کالا ها در انبار و حسابداری تاثیر می گذارند.
وجه فاکتور گام دوم از ایجاد پیش فاکتور است که با استفاده از روش های مختلفی میتوان دریافت وجه را ثبت کرد در این نرم افزار فروش این امکان وجود دارد که به درگاه های مختلف آنلاین بانکی متصل گردد و وجه مورد نظر را دریافت کند و بعد از دریافت وجه آن را در حساب مشتری واریز نماید ، یا اینکه حسابدار فاکتورها را مشخص کند و با انتخاب بانک یا صندوق مورد نظر وجه فاکتور فروش را ثبت نماید.
گزارشات کالاها و فروش کمک شایانی به مدیر فروش و شرکت ها میکنند گزارش ها در سطوح پایین شامل گزارشات فروش و وضعیت گزارش ها بوده و در سطوح بالا به BI و هوش تجاری نیز میرسد.

 

در حال تکمیل شده است...

 


    مطالبی که به شما پیشنهاد میشود