چه نرم افزار مدیریت تیکتی مناسب کسب و کار من است؟

بسیاری از کسب و کارها و وب سایت ها نیاز به سیستم تیکتینگ دارند. نسخه های متن باز و رایگان خارجی بسیاری وجود دارد که برخی از آنها از کیفیت خوبی برخوردار نیستند یا برخی از ویژگی های مد نظر سازمان را ندارند. یکی از محصولات شرکت سپهر گستر، نرم افزار تیکتینگ است که طی کسب تجربه و کار کردن با انواع کسب و کار ها نسخه جدید آن منتشر شده است. به صورت مختصر مطالبی در این مورد بیان می کنیم. پس با ما همراه باشید و صفحات مرتبط با این موضوع را هم حتما بخوانید.

 

سادگی و سرعت
نرم افزار خوب در ابتدا باید ساده باشد. به عقیده ما موفقیت در سادگی است. نرم افزاری که ساده نباشد و ساده طراحی نشده باشد، هیچ وقت موفق نیست و مشتریان خود را از دست میدهد. آموزش استفاده کردن از این نرم افزار برای اولین بار فقط 15 دقیقه می باشد. یعنی همکاران شما در کمترین زمان ممکن می توانند آموزش جامع و کامل کار کردن را یاد بگیرند. 
انعطاف پذیری و قدرت
نرم افزار باید منعطف باشد به طوری که شرکت تولید کننده آن را به صورت پیوسته آپدیت کند و این مساله معماری نرم افزاری سطح بالایی را می طلبد که توسط شرکت تولید کننده بدست آمده باشد. ما در تولید این نرم افزار از آخرین نسخه فریم ورک لاراول و پایگاه داده Oracel Mysql و آخرین نسخه PHP استفاده کرده ایم. امنیت این نرم افزار بالا بوده و در شرایط مختلف مورد تست و نفوذ قرار گرفته است.
ویژگی ها و امکانات
ویژگی های برنامه باید کافی و جامع باشد. سیستم تیکت شامل برخی از ویژگی های مشخص است که اپراتور بتواند با سرعت از آن استفاده کند ضمن اینکه ساده بودن استفاده از نرم افزار باعث می شود تیم پشتیبان شرکت شما به دلیل فاصله گرفتن از سیستم، بخش های اصلی و کاربردی را فراموش نکنن.د این موضوع دقیقا چیزی است که در بحث استقرار نرم افزار مورد اهمیت ویژه قرار می گیرد.
مهم ترین فرایندهای موجود در نرم افزار 
در فرایند های ارتباط با مشتریان نیازهای مختلفی وجود دارد که شامل ارتباط با اعضا، ارتباط با تیم ها یا شرکت ها، ارتباط با دپارتمان ها و... است. همچنین بحث ارجاع تیکت ها بین بخش های مختلف و دریافت پاسخ ها توسط اپراتورها و کاربران از بخش های اصلی و مهم فرایندهای نرم افزار تیکتینگ می باشد. این نرم افزار برای همه وب سایت هایی که برای مشتریان خود خدماتی را در نظر دارند مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین این برنامه می تواند برای استفاده درون سازمانی باشد و گزینه مناسب و جایگزینی برای سیستم اتوماسیون اداری نیز باشد چرا که به دلیل پیچیده بودن سیستم های اتوماسیون اداری برخی از سازمان ها یا شرکت ها تمایل دارند از نرم افزار اختصاصی تیکتینگ استفاده کنند.
چرا تحت وب 
نسخه تحت وب بهترین نوع از نرم افزار است. هنگامی که شما از نسخه تحت وب استفاده می کنید بسیاری از مشکلات دیگر به برکت وب برطرف می شوند؛برخی از مشکلات مانند نگهداری روی سیستم های اپراتورها و قابل استفاده بودن بدون نیاز به نصب و راه اندازی روی هر سیستم و دسترسی سریع و ساده و قابل اجرا در هر سیستم موبایل، تبلت یا دسکتاپ حتی تلویزیون های هوشمند.

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید

مطالب مرتبط

ممکن است این مطالب به شما کمک کند...

 چه مواردی در طراحی سایت چند زبانه باید مورد توجه باشد؟
چه مواردی در طراحی سایت چند زبانه باید مورد توجه باشد؟

طراحی سایت چند زبانه برای شرکت هایی که در فکر گسترش کسب و کار خود در سطح بین المللی و جهانی هستند ام ...

 ۳ مزیت مهم نرم افزار تیکتینگ تحت وب سپهرگستر
۳ مزیت مهم نرم افزار تیکتینگ تحت وب سپهرگستر

ویژگی های اصلی که یک نرم افزار تیکتینگ باید داشته باشد چه چیزهایی است و چرا باید از نرم افزار تیکتین ...

 کاربرد CRM در کسب و کارهای کوچک و نحوه انتخاب آن
کاربرد CRM در کسب و کارهای کوچک و نحوه انتخاب آن

کسب و کارهای کوچک یکی از مصرف کنندگان اصلی نرم افزارهای CRM هستند. آنها برای توسعه کسب و کار و مکانی ...

 کار CRM چیست؟
کار CRM چیست؟

در کسب و کارها فرصت های فراوانی وجود دارد که خیلی سریع از جلوی چشم ما محو می شوند.اصلی ترین وظیفه نر ...

 نرم افزار حسابداری متصل به فروشگاه اینترنتی
نرم افزار حسابداری متصل به فروشگاه اینترنتی

نرم افزار حسابداری متصل به فروشگاه اینترنتی برای مشاغلی که کسب و کار انلاین را به صورت جدی دنبال میک ...

 موفقیت در کسب و کار با تولید محتوای کارآمد وب سایت
موفقیت در کسب و کار با تولید محتوای کارآمد وب سایت

آنچه در طراحی سایت بسیار مهم است تولید محتوای مناسب است.محتوای سایت باید کاربر پسند بوده و مطلوب موت ...

x
عضویت در کانال تلگرام وبینه

به منظور دریافت تخفیف ها و مقالات سایت در کانال تلگرام ما عضو شوید