افزایش رتبه سئو سایت

افزایش رتبه ارگانیک وب سایت بهترین روش جذب کاربران است . در این مقاله به معرفی بازاریابی ارگانیک به منظور افزایش رتبه وب سایت و سئو پرداخته میشود ، من با روش های مختلفی از نتایج گوگل نمونه برداری کرده ام و خوشبختانه گوگل هم بر یک اصل استوار است و آن ارائه بهترین اطلاعات به بازدیدکننده . افزایش ورودی ارگانیک وب سایت شما بستگی به روش های مختلفی دارد که کاربران را به دنبال هدف اصلیشان هدایت کند . اگر شما مطالب آموزشی در خصوص طراحی وب سایت را ارائه میکنید باید مطالب تازه و نابی را برای ارائه منتشر کنید و از تکرار موضوعات مختلف خوداری کنید . کاربر شما دوست دارد در کمترین زمان ممکن به بهترین نتیجه برسد . پس همیشه تولید یک متن بلند و طولانی بهترین نیست . امروزه تولید ویدئو های فانتزی و کارتونی کاری چندان ساده هم نیست اما یکی دیگر از بهترین روش ها جهت افزایش رتبه وب سایت شما تولید ویدئو های انیمیشنی است . در این نوع کار در حدود 1 دقیقه با ایجاد یک متن بسیار ساده و کوتاه و با موزیکی تاثیر گذار می توان بیشترین تاثیر را روی بیننده گذاشت . فکر میکنم دوران تولید محتوای کیلویی گذشته و باید  فکری برای جذب مشتریان واقعی خود کنید.
شبکه های اجتماعی از دیگر ارکان مهم در افزایش رتبه وب سایت ها هستند طبیعی است که لینکی از وب سایت شما که در شبکه های اجتماعی منتشر شود بیانگر فعالیت شماست و هر اندازه از طرف دیگران بازنشر شود هم باعث میشود بهتر دیده شدن آن خواهد شد. از نگاه موتورهای جستجو تفاوتی بین وب سایتی که هیچ فعالیتی در شبکه های اجتماعی ندارد با نمونه مشابهه ای که روزانه در حال تولید محتوای یکتا و تازه است باید باشد . روزانه سیل عظیمی از کاربران در شبکه های اجتماعی حضور دارند و با فالو کردن شما به منبع اصلی و محل کسب و کار آنلاین یعنی وب سایت شما هدایت خواهند شد و از این فعالیت روزانه خیلی خیلی تاثیر گذار است .

انیمیشن


اما مهم تر از اینکه تعداد بالایی وارد سایت شما شوند بهتر نیست که مشتریان خالص را جذب کرد ؟ قطعا این را مشاهده خواهید کرد که حتی نرخ فروش شما نیز افزایش خواهد یافت و با پرسش و پاسخ های تخصصی روبرو میشود که این موجب بالاتر رفتن رتبه سایت شما نیز خواهد شد . از نظر من یکی از بهترین روش هایی که میتوان مشتری خالص را بدست آورد تولید محتوای بصری ناب است شما این کار را با پاورپویت هم میتوانید ارائه کنید . نسخه های بالای 2016 پاورپوینت امکان خروجی گرفتن ویدئویی از اسلایدها را به شما میدهد با کمی دقت و حوصله یک ویدئو 1 دقیقه ای جذاب درست کنید و آن را در شبکه های انتشار ویدئو و .. منتشر کنید خواهید دید که خیلی سریع تر به نتیجه خواهید رسید و در مرور زمان مشتریان وفادار زیادتری را نسبت به تلاش های بیهوده مانند انتشار محتوای تکراری بدست خواهید آورد.
پس بهتر است نگرش خود را نسبت به جذب مخاطب تغییر دهید تا گوگل هم به شما نمره مثبت دهد.

خلاصه :

  • به تولید محتوای ویدئویی و بصری مهاجرت کنید
  • از تولید محتوای تکراری خوداری شود
  • در شبکه های اجتماعی مطالب درخور کاربران حقیقی را منتشر کنید
  • وب سایت خود را از دید فنی بهینه سازی کنید 
  • با تولید ایده ها و محتوای جذاب مشتریان خالص را بدست آورید
#seo

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید