بک لینک ترفندی برای دور زدن گوگل جهت افزایش SEO

متاسفانه امروزه سئوکاران زیادی را مشاهده میکنیم که با استفاده از روش هایی بسته های بک لینک را می فروشند و با استقبال زیادی هم رو برو میشود ، این روش روشی قدیمی است اما با توجه به اهمیت off seo از ابتدای پیدایش دانش سئو لینک سازی را یکی از پارامترهای اصلی برای تشخیص بالا بودن رتبه سایت ها قرار داده است ، اما من در این مقاله میخواهم در مورد اینکه چگونه باید لینک سازی را به صورت اصولی ترویج دهید و به بهترین روش برای گرفتن بک لینک به صورت خودکار چگونه است ، این سوالی است که اگر به خوبی پاسخ آن را دریافت کنیم می توانیم به بهترین روش دانش محتوایی وب سایت خود را توسعه دهیم و بدون پرداخت هزینه های کاذب سایتی با رتبه بالا در گوگل بدست آوریم ، پس با وبینه در این مطلب همراه باشید.

جادوی banklink


ابتدا باید تولید کننده  محتوایی منحصر به فردی باشیم و در این راه ثابت قدیم بمانیم !
یک تولید کننده محتوای هیچ گاه بی کار نیست و با انتشار مطالب مرتبط تلاش می کند سوژه های خوبی را ایجاد کند که برای مخاطب خود به اندازه ای جذاب باشد که آن نیز لینک مطلب را در صفحه شخصی خود باز نشر کند ، اگر محتوایی به این اندازه جذاب باشد که توسط تعداد زیادی یا حتی چند نفر هم در صفحات اجتماعی منتشر شود قطعا شانس بدست آوردن بک لینک های با کیفیت و رایگان را بدست آورده اید.

backlink

به نظر می رسد محتوای ویدئویی  در حال توسعه پیدا کردن است و نرم افزارهای زیادی هم برای تولید آن عرضه شده و اینستاگرام هم یکی از محل هایی است که میتواند بهترین نشر را داشته باشد ، اما این نکته در مورد اینستاگرام وجود دارد که مانند تویتر نیست ! و شما نمی توانید لینک مستقیمی را در پایین هر نوشته منتشر کرد. محتوای ویدئویی را در Youtube  منتشر کنید و در بخش توضیحات لینک سایت و مطالب را درج کنید نمونه های دیگر را هم امتحان کنید این روش به صورت مستقیم و غیر مستقیم بر فروش و تبلیغ شما تاثیر می گذارد روش مستقیم یعنی تماس سریع کاربران بعد تبلیغ است و غیرمستقیم ارتقا رتبه وب سایت در موتورهای جستجو است.
این را به خاطر داشته باشید که برای تولید محتوا معطل نمانید و با هر سوژه ای آن را به محتوای سایت خود ربط دهید و در مورد آن هم مطالبی را منتشر کنید. یک تولید کننده محتوا حرفه ای همیشه مطالبی ناب و جدید را هدف قرار میدهد و این خود دلیلی برای منتشر شدن در سایر سایت ها است و از طرفی سایت شما نیز دائما به روز میشود ، همزمان شما با یک تیر چند هدف را زده اید ، ابتدا وب سایت شما به روز شده و با مراجعه کاربران نرخ پرش سایت شما کم میشود و پارامترهای مختلفی از قبیل انتشار در شبکه های اجتماعی را تحت تاثیر قرارداده اید ، حالا که حرف انتشار در شبکه های اجتماعی به میان آمد مقاله ای که قبلا در خصوص انتشار خودکار در شبکه های اجتماعی در سایت وبینه منتشر شده است را هم مطالعه کنید اگر سایت شما خروجی RSS را هم ساپورت میکند ارسال خروجی های RSS به صورت خودکار بسیار ساده و خودکار است که توسط برخی از سرویس های ایمیل مارکتینگ و نوتیفیکیشن مارکتنیگ است.
مطلب شما باید در ابتدا دیده شود، پس حتما تلاش کنید در شبکه های اجتماعی به صورتی فعال باشید که دنبال کننده های شما در سریع ترین زمان ممکن به صورت مستقیم وارد سایت شما شوند ، از سرویس های ارسال پوش نوتیفیکیشن هم غافل نشوید.
رپورتاژ خبری هم یک روش منطقی برای انتشار مطالب و اخبار مهم در سایت های خبری است یکی از سایت های مهم در زمینه انتشار اخبار در سایت های متعدد خبری وب سایت "اخبار رسمی" است که با عضویت در آن و پرداخت هزینه های مختلف میتوانید لینک های دائمی و به صورت follow  از سایت های خبری دریافت کنید. اما نکته جالب دیگر در مورد بک لینک ارتباط محتوایی سایت ها با سایت شما است ، من در حال حاضر فکر میکنم که اگر شما محتوایی با زبان انگلیسی ایجاد کنید و برای سایت خود یک زبان بیشتر EN ایجاد کنید و مطالبی را با زبان انگلیسی منتشر کنید فرهنگ باز نشر بیشتری در کاربران غیرفارسی زبان وجود دارد که طبیعتا تاثیر بسیار زیادی در رتبه سایت شما وجود دارد.لذا بازاریابی محتوا همیشه یک کار زمان بر و تاثیر طولانی بر مارکتنیگ شما دارد و از هر شخصی با هر سطح دانشی میتواند این کار را به صورت حرفه ای بعد از کسب آموزش های مرتبط شروع کند.

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید