تاثیر Twitter روی افزایش بازدید و SEO وب سایت

در بین همه شبکه های اجتماعی Twitter ویژگی نسبتا خاصی دارد و آن هم ثبت پیامی حداکثر 140 کاراکتر است که برای مدیران وب سایت ها از از این نظر کارایی دارد که میتوانند مقالات لینک مقالات تولید شده وب سایت خود را در آن منتشر کنند. از طرفی گوگل نیز به لینک های منتشر شده در تویتر هم اهمیت ویژه ای قائل است و وب سایت شما با فعال بودن در این شبکه به صورت چشم گیری SEO بالاتری بدست خواهد آورد.

سعی کنید در این شبکه اجتماعی به نوعی هوشمندانه برخورد کنید و تا طرفداران واقعی خود را جذب کنید ، کسانی که به دنبال محتوای وب سایت شما هستند بهترین مشتری های شما هم میتوانند باشند ، اما متاسفانه در ایران تعداد زیادی از افراد دائما در حال تولید مقالات متنوع با سطح کیفی محتوای پایین هستند تا بتوانند موتورهای جستجو را به سمت خود جذب کنند .

مثال ساده مانند یک نشریه عمل کنید که محتوای نشریه شما مورد پسند مخاطبان شما باید باشد. قطعا در صورت داشتن مخاطب همیشگی میتوانید تبلیغات و بازاریابی اثر بخشی داشته باشید نه کسانی که به صورت گذری از وب سایت شما به دلیل بودن در صفحات اول عبور میکنند.

پس سعی کنید با تلاش دائمی روی محتوای وب سایت به گونه ای کار شود که برای انسان ها بهینه و مورد پسند شود نه موتور جستجو.

وبینه در طراحی وب سایت های که انجام میدهیم شبکه اجتماعی twitter را به عنوان یکی از اصلی ترین ها در انتشار کاربران شما در نظر میگیرم


    مطالبی که به شما پیشنهاد میشود