شبکه های اجتماعی و افزایش سئو وب سایت


دسترسی ساده ای که امروز به شبکه های اجتماعی وجود دارد همچنین رایگان بودن استفاده از آنها اصل حضور و استفاده از این ابزارها را برای همه مردم آسان کرده است، تنها چیزی که وب سایت شما را از در بین سایرین متمایز خواهد کرد فقط فعالیت نیست ، بلکه روش فعالیت در این شبکه ها بسیار اهمیت دارد درج یک تصویر معنا دار بسیار به نسبت یک آگهی با محتوای کلیشه ای سنتی موجب جذب کاربر به سوی وب سایت شما خواهد شد .
روانشناسی در شبکه های اجتماعی بسیار اهمیت دارد ، محتوا و بار معنایی نوشته های که منتشر می شود مستقیما در معرض دید کاربران آنلاین آن شبکه است ، اگر خود را جای طرف مقابل بگذارید آیا به نوشته هایی که منتشر شده است توجه و دقت می کنید ؟ در شبکه های اجتماعی انتشار لینک موجب افزایش لینک های خارجی وب سایت شما در سایر وب سایت ها میشود و تاثیر زیادی هم به تنهایی در رشد سئو وب سایت ندارد چیزی که از همه مهم تر است مشتری که در لحظه با شما روبرو میشود را به سمت بیزینس و کسب و کار خود هدایت کنید.
یکی از روش های معرفی و انتقال اطلاعات به صورت گرافیکی است که خیلی بیشتر از مطالب متنی برای کاربر جذاب و قابل درک است ، به این روش اینفوگرافی میگویند. طراحی این اثار مشکل تر از بنر های معمولی است ، چون باید اصولی را در تولید آنها رعایت شود مثلا باید مراحل و ترتیب شروع و پایان مطالب را با روشی هنرمندانه ابداع کنید ، اما درعوض تاثیر آن چندین برابر از روش سنتی است .

میزان فعالیت هم خیلی مهم است انتشار بیش از اندازه لینک وب سایت در یک شبکه نه تنها موجب رشد وب سایت نمی شود بلکه موجب کاهش کیفیت سئو و از بین رفتن تاثیر مثبت فعالیت های قبلی هم خواهد شد. به صورت متوازن در همه روش ها فعالیت کنید مثلا در تویتر و فیسبوک به صورت متوازن فعالیت کنید و در انجمن های اینترنتی هم وقت بگذارید در گفتگوها و کامنت هایی که می توانید آدرس وب سایت را منتشر کنید شرکت کنید اما از همه مهم تر این است که محلی که در آن فعالیت می کنید از کیفیت لازم از دید گوگل برخودار باشد یا اینکه موضوع کلی فعالیت آنها به فعالیت شما هم نزدیک باشد.

در طراحی وب سایت از اصول متا تگ های شبکه های جتماعی مانند og:title  , og:image , og:desciption  برای انتشار زیباتر لینک های وب سایت شما در شبکه های اجتماعی نیز استفاده کنید.

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید

مطالب مرتبط

ممکن است این مطالب به شما کمک کند...

 طراحی وب سایت بازاریابی شبکه ای باورس
طراحی وب سایت بازاریابی شبکه ای باورس

طراحی سایت بازاریابی شبکه ای شرکت باورس در وبینه انجام شد . این وب سایت با امکانات بیشتر و ...

 تاثیرشبکه های اجتماعی در افزایش بازدید وب سایت
تاثیرشبکه های اجتماعی در افزایش بازدید وب سایت

تاثیرشبکه های اجتماعی در افزایش بازدید وب سایت به چه اندازه است و چرا باید ما همراه با شبک ...

 نقش طراحی وب سایت در افزایش فروش
نقش طراحی وب سایت در افزایش فروش

عوامل مختلفی در طراحی وب سایت متناسب با کسب و کار شما دخیل است.مانند استفاده نکردن از قالب ...

 انتشار خودکار در شبکه های اجتماعی توسط Buffer
انتشار خودکار در شبکه های اجتماعی توسط Buffer

انتشار خودکار صفحات در شبکه های اجتماعی کاری زمانبر و کسل کننده است ! با استفاده از Buffer ...

 8 نکته کلیدی در تولید محتوای شبکه های اجتماعی
8 نکته کلیدی در تولید محتوای شبکه های اجتماعی

تولید محتوای مناسب و کارامد در شبکه های اجتماعی بسیار اهمیت دارد.صِرف حضور داشتن در این شب ...

 اصول طراحی سایت
اصول طراحی سایت

اصول مهم در طراحی سایت فارسی ارتباط بهتر با مخاطب و افزایش ورودی از موتورهای جستجو و شبکه ...

x
عضویت در کانال تلگرام وبینه

به منظور دریافت تخفیف ها و مقالات سایت در کانال تلگرام ما عضو شوید