قابلیت های جدید گوگل برای وب سایت ها

قابلیت های جدید گوگل برای وب سایت ها از جمله خدمات رایگانی است که گوگل برای دنیایی اینترنت در نظر گرفته است که موجب افزایش ارزش و اهمیت تجارت الکترونیک میشود.

گوگل سرویس هایی از قبیل نقشه و یا تحلیلگر های سایت به مدیران سایت ها ارائه میکندو در دنیای مجازی همه کشور ها و همه سایت ها را شامل میشود ، این ویژگی های جدید از اهمیت شایان و ارزشمندی برخوردار هستند و همه سعی خود را دارد که سایت های با کیفیت و بی کیفیت را از هم جدا کند.
 
 
چرا گوگل  بهترین موتور جستجو است؟ 
از بین همه موتورهای جستجو گوگل از خدمات و هوش بسیار بالایی برخوردار است و همین ویژگی گوگل را در جایگاه بزرگی در بحث فناوری اطلاعات در حوزه نرم افزاری قرار داده است ، وب سایت ها SEO را در گوگل بررسی میکنند و گوگل را به عنوان قدترمند ترین وب سایت جهان شناخته اند.
تولید محتوا در گوگل از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است اگر شما صاحب یک وب سایت هستید که باید دائما مطالب جدید در آن افزوده شود باید بگویم که سایت شما از دیدگاه گوگل با ارزش است .
اگر سایت شما از پایداری بالایی برخوردار نباشد گوگل به این گروه از سایت ها اهمیت چندانی نمیدهد و به آنها بی اعتماد میشود.
با انتشار محتوای با کیفیت و جدید و از حذف مکرر مطالب خوداری شود ، چرا که محتوایی که حذف میشود تا مدت ها گوگل با خطای 404 مواجه میشود و این برای شما یک جریمه و مجازات به حساب می آید.
از ویژگی های که مدیران سایت ها و مردم گوگل را انتخاب میکند ، سرعت و منطق پیشرفته این شرکت است ، شما را به سمت تحقیق و پژوهش میکشاند و از کپی و دزدی اطلاعات بیزار است.
اینکه چرا برخی سایت ها در صفحه اول قرار دارند موضوع خیلی پیچیده و بزرگی است اما به طور خلاصه میتوان گفت که آنها از قوانین گوگل به خوبی تبعیت میکنند.
 

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید