نرم افزار help desk چیست؟


نرم-افزار-هلپ-دسک-چیست

helpdesk ابزاری است که ارتباطات با مشتری را جهت کمک به مشاغل در پاسخگویی سریع تر و موثرتر به آنها سازمان می دهد. استفاده از میز راهنما به تیم پشتیبانی شما این امکان را می دهد تا بهترین تجربه ممکن را به مشتریان خود ارائه دهد.
هلپ دسک ها ویژگی هایی را برای فراهم آوردن زمینه و بینش تجربیات مشتری ارائه می دهند و همچنین ویژگی های داخلی را برای محک زدن عملکرد تیم پشتیبانی شما فراهم می کنند و اطمینان حاصل می کنند که تیم شما واقعاً به بهترین نحو کار خود را انجام می دهد. ابزار Helpdesk یکی از جدایی ناپذیرترین بخش ها برای طراحی وب سایت شما است.

بسیاری از افراد به اشتباه معتقدند که helpdesk ابزاری برای مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) است یا فقط یک چت آنلاین است. همین امر باعث می شود که در نهایت یک نرم افزار helpdesk اشتباه برای کسب و کار خود انتخاب کنند. به همین دلیل باید در مورد helpdesk بیشتر به بحث بنشینیم.

در این مقاله، ما درک روشنی از اینکه "واقعا helpdesk چیست؟ " به شما ارائه خواهیم داد. همچنین یاد خواهید گرفت:
• تفاوت بین CRM ،helpdesk و چت آنلاین
• چرا برای کار خود نیاز به یک helpdesk دارید.
• ویژگی های اساسی help desk، بنابراین می توانید نحوه انتخاب درست را بدانید.

helpdesk چیست؟

در دنیای واقعی، helpdesk جایی است که می توانید برای دریافت پاسخ سوالات خود، مانند میز راهنمای فناوری اطلاعات، به آنجا بروید. یک نقطه تماس واحد برای کمک به شما ارائه می دهد. 
helpdesk به فضایی از فناوری اشاره دارد که اعضای تیم شما برای مدیریت، سازماندهی، پاسخگویی و گزارش در مورد درخواست های مشتری (یا تیکت) با هم کار می کنند.

آیا helpdesk همان CRM است؟

جواب منفی است.
CRM مخفف مدیریت ارتباط با مشتری است. همانطور که از نام آن پیداست، نرم افزار CRM سیستمی برای مدیریت روابط با مشتریان است. یک مکان اصلی است که به سازماندهی تمام جزئیات کاربران و مشتریان شما کمک می کند. با استفاده از این سیستم می توانید تصویر کاملی از هر مشتری بدست آورید و وضعیت هر کدام را درک کنید.
از آنجا که CRM بر فروش و حساب تمرکز دارد، معمولاً از ویژگی های مدیریت تیکت برخوردار نیست، که اساسی ترین قسمت هلپ دسک است.

آیا helpdesk همان چت آنلاین است؟

مجددا پاسخ منفی است.
چت آنلاین یک برنامه پیام رسانی آنلاین است که به شما امکان می دهد با بازدید کنندگان وب سایت در لحظه حضور آنها در وب سایت و ارسال پیام چت کنید. یک گزینه عالی برای تماس های تلفنی یا ایمیل است زیرا تمام کاری که شما یا بازدید کنندگانتان باید انجام دهید تایپ کردن پیام در داخل جعبه گپ و ارسال آن است.

مزایای استفاده از نرم افزار help desk

استفاده از نرم افزار helpdesk مناسب می تواند تفاوت زیادی در تجربه کاربران و عملکرد نهایی کسب و کار شما ایجاد کند. 

زمان پاسخ سریع

نرم افزار helpdesk به شما امکان می دهد در سریعترین زمان به سوالات مشتریان پاسخ دهید. به شما کمک می کند تا احساس خوبی ایجاد کنید و یک رابطه طولانی مدت با آنها برقرار کنید.

هیچ تیکتی از دست نخواهد رفت 

یک ابزار پشتیبانی هلپ دسک تمام مکالمات مشتری شما را از چندین کانال در یک داشبورد واحد جمع می کند. بنابراین، مطمئن باشید که هرگز تیکت را از دست نخواهید داد یا از بین نخواهد رفت.

افزایش عامل بهره وری

با یک helpdesk، می توانید از شر کارهای خسته کننده راحت شوید، گردش کار را به طور خودکار انجام دهید و ارتباط بین تیم خود را بهبود ببخشید. ویژگی های گزارشگری و داشبورد آن همچنین به شما یک تصویر کامل از آنچه تیم شما به خوبی انجام می دهد و آنچه باید بهبود ببخشد، می دهد. از این رو، شما می توانید روند کار خود را تنظیم کنید یا آموزش فوری برای افزایش مهارت برای عوامل ارائه دهید.

بهبود فعالیت های تجاری

یک برنامه helpdesk به شما امکان می دهد عملیات تجاری خود را ساده کنید. شما می توانید SLAها (توافق نامه های سطح خدمات) را مشاهده کنید و اقدامات خاص را در صورت لزوم اولویت بندی کنید.

ویژگی های اساسی یک برنامه helpdesk خوب

در اینجا ویژگی های کلیدی نرم افزار تیکتینک helpdesk وجود دارد. از آن برای انتخاب هلپ دسک مناسب و متناسب با نیازهای تجاری خود استفاده کنید.

1. ارتباط چند کاناله

مشتریان شما می خواهند از طریق هر پلتفرم و شبکه اجتماعی با شما در ارتباط باشند. آنها دیگر علاقه ای به برقراری ارتباط با ایمیل یا تلفن ندارند. بنابراین هلپ دسک انتخابی شما باید از کانال های معروف که در ذیل اورده ایم، پشتیبانی کند:
• ایمیل
• پیام کوتاه
• تلفن
• چت آنلاین
• رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک، توییتر و اینستاگرام

ارتباط-چند-کاناله-در-هلپ-دسک

2. مدیریت تیکت

مدیریت موثر تیکت و ردیابی آن پایه و اساس هر نرم افزار هلپ دسک است. این برنامه باید توانایی های شما را در جهت سازماندهی و نظارت موثر بر تیکت های مشتری در هر زمان از روز نشان دهد.
ویژگی هایی که باید در نظر داشته باشید:
• ایجاد، بستن، افتتاح مجدد، ارسال و حل مشکل تیکت
• اختصاص و تعیین تکلیف تیکت های هلپ دسک
• مسیریابی و برچسب های تیکت
• فعالیت های عمومی و خصوصی در تیک ها
• پاسخ های آماده، پیام های خودکار مبتنی بر قانون

3. پورتال سلف سرویس

پایگاه دانش کتابخانه ای آنلاین است که پاسخ ها و اطلاعات مفیدی را در اختیار مشتریان قرار می دهد. وقتی مشتری به پایگاه دانش / سوالات متداول مراجعه می کند، انتظار دارد برای مشکل فنی خود راه حلی پیدا کند. به همین دلیل شما باید یک هلپ دسک انتخاب کنید که به شما امکان طراحی یک پورتال درجه یک سلف سرویس را بدهد.
ویژگی هایی که باید در این مورد به آنها توجه داشته باشید:
• مقالات پایگاه دانش
• انجمن ها
• تیکت ها را مشاهده و ارسال کنید
• گزینه های سفارشی سازی

4. قابلیت های اتوماسیون

یک هلپ دسک خوب باید قابلیت های اتوماسیون را در اختیار شما قرار دهد تا در هنگام ایجاد روابط بهتر با مشتریان، کارهای اضافی را کاهش دهد.
ویژگی های مورد نظر:
• مسئولیت را به عوامل پشتیبانی خاص واگذار کنید.
• یادداشت های داخلی را براساس مباحث خصوصی طبقه بندی کنید.
• وضعیت تیکت پشتیبانی را کنترل کرده و مکالمات را به روز کنید.
• از پاسخ های تکراری (برخوردها) در زمان واقعی خودداری کنید.
• مکالمات را با بخش های غیر پشتیبانی افزایش دهید.
• پاسخ های آماده شده را فعال کنید تا پیام های ارسالی منظم را خودکار کنید.

5. گزارش عملکردها

ابزارهای گزارش گیری به شما امکان می دهند تجربه مشتری خود را اندازه گیری، تجزیه و تحلیل و ردیابی کنید و به عملکرد پشتیبان ها کمک کنید.
ویژگی های مهم:
• معیارهای مربوط به تیکت مانند تیکت های ایجاد شده، پاسخ داده شده، بسته شده، ارسال شده، زمان پاسخگویی و غیره
• رضایت مشتری مانند درصد پاسخ به تعداد نظرسنجی ها، میانگین رتبه بندی و توزیع رتبه بندی است.

help-desk

اطلاعات زیادی در مورد هلپ دسک ها وجود دارد، که می تواند خسته کننده باشند. خوشبختانه، ما اطلاعاتی را گردآوری کرده ایم که به شما کمک می کند تا بدانید هلپ دسک چیست، چه کاری می تواند برای شما انجام دهد و چگونه می توانید یکی را برای خود انتخاب کنید. 

چرا دارندگان سایت ها از helpdesk استفاده می کنند؟

مهم نیست که چه کسی هستید، به احتمال زیاد روزانه چندین نفر از همکاران شما به طور مستقیم با مشتریان ارتباط برقرار می کنند. اگر این اتفاق در چندین حساب ایمیل مختلف توسط چندین نفر اتفاق بیفتد، فهمیدن اینکه چه کسی در حال حاضر با یک مشتری صحبت می کند ممکن است مشکل باشد.

سیستم های Helpdesk تعاملات تمام افراد را در یک رابط قرار داده و اجازه می دهند تا مکالمه های مختلف ارجاع داده شود و برای زمینه های بیشتر در تجربه مشتری استفاده شود. همچنین اجازه می دهد تا از ویژگی هایی مانند دسته بندی و اتوماسیون به عنوان وسیله ای برای پیگیری انواع مسائلی که مشتریان شما تجربه می کنند، استفاده شود.
اگر نمی دانید Helpdesk برای شما مناسب است یا خیر، ممکن است بخواهید تجربه خدمات مشتری خود را برای مشتریان خود ارتقا دهید. اجرای هلپ دسک می تواند به بسیاری از روش های ذکر شده در بالا کمک کند، اما بیایید هر یک از این مزایا را جداگانه بررسی کنیم.

همه کانال های پشتیبانی خود را در یک مکان جمع کنید

حتی اگر در حال حاضر از چندین کانال مانند ویدئو، ایمیل یا تلفن پشتیبانی نمی کنید، داشتن Helpdesk به شما امکان می دهد همه کانال های پشتیبانی خود را در یک مکان جمع کنید. هیچ چیز بیشتر از اینکه از یک مکان شروع به کار کنید (مانند چت یا تلفن) و اینکه بخواهید از یک کانال به کانال دیگر بروید برای گرفتن جواب ناامید کننده تر نیست. داشتن یک برنامه helpdesk به شما امکان می دهد مشتری را به راحتی از یک کانال به کانال دیگر منتقل کنید.

از نحوه عملکرد عوامل پشتیبانی خود اطلاعات کسب کنید

اگر فقط از صندوق های ورودی شخصی برای رسیدگی به سوالات مشتری استفاده می کنید، احتمالاً نمی دانید عوامل پشتیبانی مشتری شما در صورتی که گفته های آنها درست باشد یا تعداد زیادی از آنها در یک روز کار می کنند، چه می گویند. این اطلاعات از این جهت مهم است که به شما کمک می کند تا برای استخدام های آینده معیارهای مناسبی داشته باشید، در عین حال به پشتیبان های شما نیز کمک می کند تا به دنبال رشد فردی خود باشند. 

از طریق برچسب گذاری و تجزیه و تحلیل درمورد آنچه مشتری های شما به آن اهمیت می دهند، بیاموزید

در حالیکه می توانید از یک مکالمه راجع به آنچه مشتریان به آن توجه دارند، اطلاعات کسب کنید، برچسب گذاری و تحلیلی که Helpdesk ها ارائه می دهند به شما امکان می دهد دید واضح تر و گسترده تری از نیازها و خواسته های آنها ترسیم کنید. این بهترین راه برای یادگیری در مورد مواردی است که می توانید در محصول خود تغییر دهید، به اسناد خود اضافه کنید، یا روند خود را کمی تغییر دهید.

با داشتن پایگاه دانش به مشتریان خود به صورت فعال کمک کنید

یافتن اسناد و مدارک خوب دشوار است، به ویژه اگر شما هیچ برنامه ای برای راهنمایی و کمک به مشتریان خود در ایجاد یک پایگاه دانش نداشته باشید. مشتریان ترجیح می دهند اطلاعات خود را پیدا کنند، نه اینکه برای هر کاری با پشتیبانی تماس بگیرند، اما اگر هیچ موردی برای کمک به آنها در دسترس نباشد، گزینه دیگری برای آنها باقی نمی گذارید. استفاده از ابزار helpdesk برای انتقال کمک و راهنمایی روشی عالی برای ایجاد رضایت بیشتر در مشتریان و تسهیل یافتن پاسخ های پیش رو است.

زمینه سفر مشتری را ایجاد کنید

لازم نیست به دو مشتری یک پاسخ تکراری داده شود، خصوصاً اگر از طرف تیم پشتیبانی شما باشد. با استفاده از یک ابزار helpdesk، می توانید تمام اطلاعات را در یک مکان گردآوری کنید و به همه چیزهایی که مشتری برای دریافت پاسخ سوال خود مشاهده کرده است دسترسی داشته باشید. به عنوان مثال، اگر آنها قبلاً در مورد یک مسئله خاص به شما ایمیل ارسال کرده اند، می توانید مطمئن شوید که پاسخ شما با هر آنچه که همکار شما قبلاً با آنها به اشتراک گذاشته است همسو باشد.

چگونه Helpdesk بهره وری تیم شما را بهبود می بخشد؟

در دنیای مدرن و سریع امروز، مهم است که هرچه سریعتر به سوالات مشتری خود بپردازید. اگر تیم شما بیش از حد مشغول و گرفتار باشد و به طور مداوم سعی کند روز به روز به سوالات تکراری پاسخ دهد، احتمالاً نمی توانند روی هر چیزی تأثیر مثبتی بگذارند تا به شما کمک کنند از مشتریان خود حمایت و پشتیبانی لازم را انجام دهید.

در اینجا چند روش وجود دارد که یک Helpdesk می تواند به تیم پشتیبانی مشتری شما کمک کند تا کمی مفیدتر باشد، بنابراین آنها می توانند با انجام کارهایی که بیشتر به نفع مشتری شما باشد، کار خود را شروع کنند.

کارهای خودکار

استفاده از گردش کار خودکار برای برچسب گذاری خودکار، ایمیل یا اقدام دیگر در تیکت بسیار مهم است. تصور کنید که اگر بطور خودکار تیکت ها را بر اساس نوع، زبان یا اولویت تیکت به یکی از اعضای تیم پشتیبانی اختصاص دهید، می توانید چه مقدار زمان صرفه جویی کنید! 

پاسخ های خودکار

تنظیم پاسخگوی خودکار برای مواردی که غالباً اتفاق می افتند یا ارسال پیام مشابه برای چندین مشتری نیاز به صرفه جویی در وقت و انرژی شما دارد. می توانید پاسخگوی خودکار برای مواردی مانند خرابی سایت، قطعی سایت، تعطیلات و حتی فقط خارج از ساعت کار تنظیم کنید. همچنین به حداقل رساندن حس کلافگی و زمان انتظار مشتری کمک می کند.

پاسخ های آماده

ذخیره پیام ها به عنوان "پاسخ های آماده" در سیستم Helpdesk، می تواند با اطمینان از عدم تایپ مجدد همان پیام، از تلاش تیم شما بکاهد. به عنوان مثال، در هنگام قطعی سایت، می توانید یک بار پاسخ را تایپ کنید و آن را ذخیره کنید، بنابراین می توانید آن را به طور همزمان برای همه مشتریان خود ارسال کنید. پاسخ های آماده همچنین به سازگاری پاسخ های شما در بین عوامل کمک می کند.

مستندات داخلی

در حالی که اسناد خارجی به انحراف تیکت کمک می کند، اسناد داخلی به افزایش بهره وری برای تیم پشتیبانی شما کمک می کند. پایگاه دانش داخلی محلی برای به اشتراک گذاشتن بازخورد ها و همچنین برقراری ارتباط با هر گونه تغییر یا به روزرسانی محصول به همه تیم ها است. به روزرسانی فعالانه بسیار بهتر از آن است که منتظر بمانید تا کسی قبلاً اطلاعات نادرستی به مشتری داده باشد.

همکاری متنی

Helpdesk به شما امکان می دهند در مورد یک مسئله از رابط تیکت درخواست کمک کنید. این مسئله در مورد همکاری تیمی مفید است زیرا تیم یا پشتیبان می تواند بلافاصله زمینه موضوع را پیدا کند. با آگاهی دادن به پشتیبان ها به طور پیشگیرانه از دارندگان تیکت، پاسخ ها و اولویت ها، یک Helpdesk می تواند تیم شما را در همان صفحه نگه دارد بدون هیچ تلاش اضافی، بنابراین آنها فقط می توانند بر حمایت از مشتریان تمرکز کنند.

نرم-افزار-تیکتینگ

چه کسانی می تواند از یک Helpdesk استفاده کنند؟

هر شرکتی که با مشتری در تعامل است می تواند از مزایای یک help desk بهره مند شود. نیاز به Help desk به این بستگی دارد که شرکت شما چقدر بزرگ است و چه نوع فعالیت شغلی انجام می دهید. ما عوامل مختلف را که باید در هنگام استفاده از سیستم های Help desk در نظر بگیرید در اینجا آورده ایم:

help desk برای مشاغل کوچک یا شرکت ها

کار و کسب های خرد

اداره یک کسب و کار کوچک به این معنی است که شما در هنگام تعامل با مشتریان نباید اشتباهی انجام دهید. با توجه به این موضوع، برای جلب اعتماد و احترام آنها باید فراتر از اینها بروید. این به معنای همه چیز است، از پاسخ دادن به سوالات آنها، گرفتن درخواست های خاص، و حتی گاهی اوقات پاسخ به تماس های خارج از ساعت اداری. سطح تعهدی که می توانید در این مورد به مشتریان ارائه دهید، شما را از رقبایتان متمایز می کند.  Helpdesk های خوبی که برای SMB ها طراحی شده اند به شما کمک می کنند تا از طریق عملکردهای مفیدی که با رشد شما مقایسه خواهند شد، آن سطح از تعهد را نسبت به همه مشتریان خود حفظ کنید.

شرکت، پروژه

یک Helpdesk خوب برای شرکت امکان همکاری سریعتر بین تیم های شما، به ویژه تیم های خارج از پشتیبانی، برای کمک به شما در ارائه خدمات به مشتریان کلاس سازمانی را فراهم می کند. تیم های شما، مانند مهندسی یا محصول، هرچه سریعتر می توانند در Helpdesk شما گام بردارند و آنچه را که ممکن است در مقیاس بزرگ یا مشکلات قیمت بالا در جریان باشد، بررسی کنند و به مشتریان با ارزش و عالی خود ارائه دهید.

بهترین کار، چه SMB باشید و چه یک شرکت، این است که یک Helpdesk عالی با رشد شما مقیاس می گیرد. هیچ چیز بدتر از این نیست که مجبور شوید چیزی را بعد از اینکه ساعت ها و ساعت ها روی آن صرف کردید، دور بریزید.

چگونه بهترین Helpdesk  را انتخاب کنیم؟

هیچ دو Helpdesk یکسان نیستند. با وجود صدها سیستم هلپ دسک برای انتخاب، می تواند بسیار استرس زا باشد تا بفهمید کدام یک برای شما مناسب ترین است. به خصوص اگر قبلاً هرگز از آن استفاده نکرده باشید. قبل از انتخاب، لیستی از ویژگی هایی که باید داشته باشید تهیه کنید، اما به یاد داشته باشید که زیاد سخت گیر نباشید. اگرچه داشتن یک سری از ویژگی ها خوب است اما بهتر این است هنگام حل مشکلات خاص یا دستیابی به اهداف، به این روش نزدیک شوید. در ادامه توصیه های مهمی برای انتخاب یک Helpdesk برای شما آورده ایم. 

چه ویژگی هایی داشته باشد؟

آن لیست را از بالا به خاطر دارید؟ اکنون آن را دوباره به یاد بیاورید. حتی می تواند یک لیست بلند بالاتر داشته باشید. شاید سیستم های helpdesk ویژگی های مشابه اما با اندکی تفاوت ارائه دهند. اگر یکی از ویژگی هایی که به آن اهمیت می دهید دقیقاً مطابق خواسته های شما نیست، از انتخاب آن Helpdesk صرف نظر کنید. به دلیل ابزاری که شما برای پشتیبانی و کمک به همه مشتریان خود استفاده می کنید منطقی نیست هر آنچه را که فکر می کنید مهم یا ضروری است فدا کنید.

استفاده از Helpdesk چقدر آسان است؟

بیشتر هلپ دسک ها برای چند روز یا حداکثر تعداد معینی از کاربران، دموهای رایگان ارائه می دهند. اطمینان حاصل کنید که از این مزیت استفاده کرده و هر کسی را که ممکن است در طول دوره دمو از هلپ دسک استفاده کند، نظرش را جلب کنید. اگر فکر می کنید که روزی مهندسان شما به روز رسانی را در پشتیبانی انجام می دهند، از آنها بخواهید که این ابزار جدید را نیز امتحان کنند. مهم است که این ابزار تا آنجا که ممکن است بصری و واضح باشد. هیچ کس نمی خواهد مشتری برای دریافت کمک بعد از ورود به Helpdesk گیج و سر در گم شود.

پشتیبانی از Helpdesk چگونه است؟

به عنوان فردی که در امر پشتیبانی کار می کند، می دانید که گرفتن پشتیبانی خوب و اینکه بتوانید در صورت لزوم به شخصی دسترسی پیدا کنید، چقدر مهم است. قبل از اینکه در یک Helpdesk جدید ثبت نام کنید، دقت لازم را در مورد پشتیبانی آنها انجام دهید. به عنوان مثال آیا آنها از طریق ایمیل پشتیبانی می کنند؟ آیا آنها فقط انواع خاصی از پشتیبانی را برای طبقات خاص مشتری ارائه می دهند؟ چه کانال هایی را برای پشتیبانی ارائه می دهند؟ اطمینان حاصل کنید که یک Helpdesk پیدا کرده اید که قادر به پشتیبانی از شما به روشی منطقی برای نیازهای شما خواهد بود. یک روش عالی برای آزمایش این است که یک تیکت به مرکز خدمات آنها ارسال کنید و ببینید چقدر سریع پاسخ شما را می هند و چه نوع کیفیتی را می توانید در پاسخ آنها پیدا کنید.
بسیاری از مشاغل از Helpdesk استفاده کرده اند و نتایج حیرت انگیز بوده است. رضایت مشتری آنها بالاتر و عملکرد پشتیبان ها نیز فوق العاده بوده است. برخی حتی از زمان استفاده از نرم افزار help desk برای پشتیبانی مشتری، نرخ تبدیل بالاتری را گزارش می دهند.

امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند تا به روشنی درک کنید که Helpdesk چیست، چگونه برای تجارت شما مفید خواهد بود و انتظار شما از یک هلپ دسک چیست و از آن برای انتخاب بهترین نرم افزار help desk استفاده کنید که به خوبی به شما خدمات می دهد.

یک Helpdesk خوب می تواند کار شما را در رسیدگی بهینه به درخواست های مشتری و ایجاد یک تجربه پشتیبانی استثنایی آسان کند. انتخاب نرم افزاری که به شما در انجام این کار کمک کند می تواند دشوار باشد. هر آنچه را که انتخاب می کنید باید متناسب با روند کار و سبک پشتیبانی شما باشد تا پشتیبان شما آسان تر و سریعتر به مسایل مشتری بپردازد و به آنها پاسخ دهد. Helpdesk مناسب به تیم شما کمک می کند تا به طور مداوم کیفیت خدمات به مشتری را که می خواهید ارائه دهید، ایجاد کنید. 

#تیکتنیگ #هلپدسک #تیکت

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید

مطالب مرتبط

ممکن است این مطالب به شما کمک کند...

 نرم افزار تحت وب چیست و چرا
نرم افزار تحت وب چیست و چرا

نرم افزار تحت وب یا Web Based چیست و چه مزیت هایی نسبت به نرم افزارهای تحت ویندوز دارد؟ 

 نرم افزار CRM چیست
نرم افزار CRM چیست

نرم افزار CRM چیست و راهنمایی در مورد بهترین نرم افزار ارتباط با مشتریان

 مزایای سیستم تیکتینگ داخلی چیست؟
مزایای سیستم تیکتینگ داخلی چیست؟

نرم افزار تیکتینگ سپهرگستر ادغامی از CRM و نرم افزار تیکتینگ است که امکان پیگیری و پشتیبان ...

 نرم افزار Help Desk چه تاثیری در ساده شدن فرآیند پشتیبانی دارد؟
نرم افزار Help Desk چه تاثیری در ساده شدن فرآیند پشتیبانی دارد؟

با نرم افزار تیکتینگ تحت وب میتوانید کارایی تیم، بهره وری، محبوبیت و معروفیت برند خود را ا ...

 تفاوت نرم افزار ابری با تحت وب چیست؟
تفاوت نرم افزار ابری با تحت وب چیست؟

تفاوت نرم افزارهای ابری با نرم افزار تحت وب چیست؟برای معرفی این دو نوع نرم افزار باید به ن ...

 نرم افزار BPMS تحت وب
نرم افزار BPMS تحت وب

نرم افزار BPMS تحت وب چیست و چرا باید شرکت ها از این نرم افزار استفاده کنند ؟

x
عضویت در کانال تلگرام وبینه

به منظور دریافت تخفیف ها و مقالات سایت در کانال تلگرام ما عضو شوید