SEO و SEM سایت

SEM یا بازاریابی در موتورهای جستجو چگونه میتواند کسب و کار شما را متحول کند.
روزانه میلیون ها نفر در سراسر جهان از طریق موتورهای جستجو اقدام به یافتن بهترین هدف خود می کنند. افرادی که صاحب سایت یا وب سایت هستند در هنگام جستجو در گوگل در صفحات مختلف دیده می شوند. گوگل به منظور رونق فضای مجازی و با تکیه بر دانش قدرتمند خود توانسته است بخش عظیمی از مخاطبان اینترنت را به سمت خود جذب کند ، گوگل روزانه با آنالیز وب سایت ها برترین ها را غربال میکند و سایت هایی که دارای محتوای بی کیفیت هستند را از دور خارج می کند. متاسفانه هنوز روش هایی وجود دارد که برخی از سایت ها با استفاده از آن ها مانند ساخت Back links  و یا به طور کاذب تولید محتوا با تکرار لینک ها و کلیدواژه های خاص سعی بر این میکنند که در صفحات اول گوگل دیده شوند ! این روش به عبارتی رقابت و به اصطلاح پیشه گرفتن از رقبا به هر روشی که میتواند امکان پذیر باشد نامیده میشود.
فضای مجازی ایران مشکلات فراوانی دارد و تداخل در بین سایت هایی که به طور واقعی و با تلاش فراوان اقدام به تولید محتوا و دانش میکنند نسبت به سایر سایت هایی که با روش های مرسوم و تقبلی رتبه خود را در گوگل افزایش میدهد بسیار است ، در حوزه تولید محتوا وبینه یکی از شرکت هایی است که تلاش بر این دارد که با بهره گیری از دانش روز از و انتقال اطلاعات با زبانی شیوا و ساده کاربران سایت خود را پابرجا نگه دارد ، همه روش هایی که موجب افزایش ترافیک وب سایت شما میشوند به نوعی SEO  یا بهینه سازی محتوا در موتورهای جستجو نامیده میشود این تکنیک چند سالی است که در ایران رونق زیادی گرفته است و شرایط تبلیغ و معرفی سایت های کم تلاش را بسیار سخت کرده است ، اگر شما صاحب یک تولیدی پوشاک هستید و اصول تولید محتوا را بلد نباشید از گردونه رقابت سایت هایی که از افراد متخصص SEO  استفاده میکنند خارج خواهید شد ، پس آگاهی از قوانین و دستورالعمل ها یا Guideline  های گوگل برای هر کسب و کاری لازم و ضروری است.

بازاریابی از دل موتورهای جستجو امری واقعی و نتیجه آور است ، شما تلاش کنید با تولید محتوای ناب و با کیفیت و با تولید اخبار و مقالات در حوزه کاری خود و انتشار آنها در سایتتان میتوانید به رونق سایت خود کمک کنید،در دنیای امروز هدف تقلا کردن برای رسیدن به صفحه اول و استفاده از هر روشی هدف گوگل یا سایر موتورهای جستجو نیست ، بلکه دنیا نیاز به دانش جدید و محتوای تازه دارد ، به طور مثال اگر جهان از تحصیل علوم و دانش جدید دست بکشد و در همین نقطه متوقف شود و همه تلاش کنند با تبلیغات و تولید مطالب تکراری مردم را سرگرم کنند دیری به طول نخواهد انجامید که شکست و رکود همه دنیا را خواهد گرفت ، طراحی سایت بخشی از SEM  و SEO میباشد اما همه داستان این نیست ، بلکه با تولید محصولات جدید و با تولید اخبار و مقالات نو تلاش کنید از سایر رقبا سبقت بگیرد و رقابتی سالم را در وب فارسی ایجاد نمایید. خوشبختانه  هوش موتورهای جستجو بسیاری از مطالب دزدی شده و کپی شده را  تشخیص میدهد و سایت هایی که عینا مطالب سایت دیگری را کپی کرده اند را مجازت و جریمه میکند. این جریمه ها منجر به افت بازدید و خارج شده از صفحات اول خواهد شد.
 
درباره  seo بیشتر بدانید

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید

مطالب مرتبط

ممکن است این مطالب به شما کمک کند...

 SEO وب سایت
SEO وب سایت

بهره گیری از آخرین تغییرات گوگل برای بهینه سازی و SEO وب سایت به همراه آموزش های کاربردی برای تولید ...

 تاثیر Twitter روی افزایش بازدید و SEO وب سایت
تاثیر Twitter روی افزایش بازدید و SEO وب سایت

تاثیر Twitter روی افزایش بازدید و SEO وب سایت و روش اصلی تولید محتوا در تویتر

 ساختار وب سایت  در SEO
ساختار وب سایت در SEO

تاثیر ساختار وب سایت در SEO چه اندازه اهمیت دارد و برای داشتن یک سایت بهینه در موتورهای جستجو باید ...

 محتوای ویروسی و افزایش SEO سایت
محتوای ویروسی و افزایش SEO سایت

آیا استفاده از محتوای ویروسی موجب افزایش بازدید سایت و افزایش رتبه SEO میشود ؟

 SEO چیست
SEO چیست

seo چیست و اهمیت یادگیری و یا بهینه سازی سایت در چیست . اصول seo از منابع رسمی

 تکنیک های برتر SEO و بهینه سازی محتوا
تکنیک های برتر SEO و بهینه سازی محتوا

بهترین ها در SEO سایت را بشناسید و با روش های به روز برای تولید محتوای SEO آشنا شوید این روش ها بسیا ...

x
عضویت در کانال تلگرام وبینه

به منظور دریافت تخفیف ها و مقالات سایت در کانال تلگرام ما عضو شوید