SEO و SEM سایت

SEM یا بازاریابی در موتورهای جستجو چگونه میتواند کسب و کار شما را متحول کند.
روزانه میلیون ها نفر در سراسر جهان از طریق موتورهای جستجو اقدام به یافتن بهترین هدف خود می کنند. افرادی که صاحب سایت یا وب سایت هستند در هنگام جستجو در گوگل در صفحات مختلف دیده می شوند. گوگل به منظور رونق فضای مجازی و با تکیه بر دانش قدرتمند خود توانسته است بخش عظیمی از مخاطبان اینترنت را به سمت خود جذب کند ، گوگل روزانه با آنالیز وب سایت ها برترین ها را غربال میکند و سایت هایی که دارای محتوای بی کیفیت هستند را از دور خارج می کند. متاسفانه هنوز روش هایی وجود دارد که برخی از سایت ها با استفاده از آن ها مانند ساخت Back links  و یا به طور کاذب تولید محتوا با تکرار لینک ها و کلیدواژه های خاص سعی بر این میکنند که در صفحات اول گوگل دیده شوند ! این روش به عبارتی رقابت و به اصطلاح پیشه گرفتن از رقبا به هر روشی که میتواند امکان پذیر باشد نامیده میشود.
فضای مجازی ایران مشکلات فراوانی دارد و تداخل در بین سایت هایی که به طور واقعی و با تلاش فراوان اقدام به تولید محتوا و دانش میکنند نسبت به سایر سایت هایی که با روش های مرسوم و تقبلی رتبه خود را در گوگل افزایش میدهد بسیار است ، در حوزه تولید محتوا وبینه یکی از شرکت هایی است که تلاش بر این دارد که با بهره گیری از دانش روز از و انتقال اطلاعات با زبانی شیوا و ساده کاربران سایت خود را پابرجا نگه دارد ، همه روش هایی که موجب افزایش ترافیک وب سایت شما میشوند به نوعی SEO  یا بهینه سازی محتوا در موتورهای جستجو نامیده میشود این تکنیک چند سالی است که در ایران رونق زیادی گرفته است و شرایط تبلیغ و معرفی سایت های کم تلاش را بسیار سخت کرده است ، اگر شما صاحب یک تولیدی پوشاک هستید و اصول تولید محتوا را بلد نباشید از گردونه رقابت سایت هایی که از افراد متخصص SEO  استفاده میکنند خارج خواهید شد ، پس آگاهی از قوانین و دستورالعمل ها یا Guideline  های گوگل برای هر کسب و کاری لازم و ضروری است.

بازاریابی از دل موتورهای جستجو امری واقعی و نتیجه آور است ، شما تلاش کنید با تولید محتوای ناب و با کیفیت و با تولید اخبار و مقالات در حوزه کاری خود و انتشار آنها در سایتتان میتوانید به رونق سایت خود کمک کنید،در دنیای امروز هدف تقلا کردن برای رسیدن به صفحه اول و استفاده از هر روشی هدف گوگل یا سایر موتورهای جستجو نیست ، بلکه دنیا نیاز به دانش جدید و محتوای تازه دارد ، به طور مثال اگر جهان از تحصیل علوم و دانش جدید دست بکشد و در همین نقطه متوقف شود و همه تلاش کنند با تبلیغات و تولید مطالب تکراری مردم را سرگرم کنند دیری به طول نخواهد انجامید که شکست و رکود همه دنیا را خواهد گرفت ، طراحی سایت بخشی از SEM  و SEO میباشد اما همه داستان این نیست ، بلکه با تولید محصولات جدید و با تولید اخبار و مقالات نو تلاش کنید از سایر رقبا سبقت بگیرد و رقابتی سالم را در وب فارسی ایجاد نمایید. خوشبختانه  هوش موتورهای جستجو بسیاری از مطالب دزدی شده و کپی شده را  تشخیص میدهد و سایت هایی که عینا مطالب سایت دیگری را کپی کرده اند را مجازت و جریمه میکند. این جریمه ها منجر به افت بازدید و خارج شده از صفحات اول خواهد شد.

#دیجیتال مارکتینگ

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید